30 Листопада 2022, 03:28 | Реєстрація | Вхід

16 сайтів, на яких можна скачати електронні книги безкоштовно

Дода_ла: melni 22 Травня 2015 о 14:37 | Категорія: «Статті» | Перегляди: 92099
Матеріал підготува_ла: Іванна Мельничук | Фото: google search


Зазвичай, пошук сайтів, на яких можна скачати книги чи то українською, чи іноземною мовою займає більше часу та зусиль, ніж скачування самих книг. Тому пропоную Вам підбірку сайтів, де можна скачати художні та наукові книги українських та зарубіжних авторів без реєстрації, надсилання смс та інших складнощів. 

Книги українською мовою 
«Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі.» Віталій Радчук

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах: 

Книги російською мовою 
«Російська мова – мова, створена для поезії, вона надзвичайно багата і примітна головним чином тонкістю відтінків.» Проспер Меріме

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді скачуйте їх тут: 

Книги англійською мовою 
«Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою.» Аравінд Адіга

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас: 

Книги польською мовою 
«Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна.» Ян Мьодек

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь: 

Книги французькою мовою 
«Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою.» Джарод Кінц

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед: 
Матеріал підготувала - Іванна Мельничук

0 коментарів

Залишити коментар

avatar