29 Березня 2023, 07:10 | Реєстрація | Вхід
/ Літературний вечір Катерини Калитко в Києві - 30 Вересня 2022

Літературний вечір Катерини Калитко в Києві

Категорія: «Події»
Дата: 30 Вересня 2022 (П'ятниця)
Час: 16:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Молодий театр
Адреса: вул. Прорізна, 17
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 167


У п’ятницю, 30 вересня, о 18:00 у Молодому театрі (вул. Прорізна, 17, Київ) відбудеться літературний вечір – презентація нової збірки віршів Катерини Калитко. Вхід – вільний.

«"Люди з дієсловами” – це вірші 2021–2022 років. До повномасштабного вторгнення рукопис, уже зданий у видавництво, був іншим. Після 24 лютого він приріс новими воєнними текстами, імпульсивними та безшкірними, і діалогами з родинною пам’яттю. І це теж про вірші в час війни: серед усього максимально непевного досі хочеться довіряти поезії – як території останньої щирості й людяності, де відмовляються вірити в цілковиту безпорадність мови, гідності та взаємної ніжності. І в розшматованих війною, постгеноцидних суспільствах поети продовжують говорити – тільки це щоразу вже інша поезія», - розповідає авторка Катерина Калитко.

Літературному вечору передуватиме неформальна зустріч із організаторами проєкту та автограф-сесія Катерини Калитко, яка почнеться у п’ятницю, 30 вересня, о 16:00 на Камерній сцені Молодого театру (вул. Прорізна, 17, Київ). Учасники – письменниця Катерина Калитко, видавець, президент Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz Святослав Померанцев, партнерка Мережі в Києві, програмна директорка Litosvita – Світлана Стретович.

Спікери розкажуть як про нову книжку, так і про майбутні літературні події в Києві в рамках роботи Літературної мережі.

Організатор вечора – Litosvita. Подія відбувається в рамках роботи Літературної мережі проєкту «Підтримка внутрішнього культурного діалогу в Україні», за ініціативи Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz. Проведення цього проєкту стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).


0 коментарів

Залишити коментар

avatar