26 June 2022, 02:17 | Реєстрація | Вхід
/ Перекладацька премія імені Романа Гамади | 2022 - 10 September 2022

Перекладацька премія імені Романа Гамади | 2022

Категорія: «Конкурси»
Дата: 10 September 2022 (Saturday)
Час: 00:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Україна
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 218


Львівська обласна організація НСПУ та Львівський Національний університет імені Івана Франка оголошують конкурс на здобуття Літературної премії імені Романа Гамади (далі – Премія) на 2022 рік для відзначення письменників у номінації «переклад». Премія має всеукраїнський статус. 

Присудження Премії передбачена двом авторам за переклади з різних мов. Рішення журі затверджується ухвалою секретаріату НСПУ та Вченою радою Львівського національного університету імені І. Франка і публікується в пресі.

На здобуття Премії приймаються високохудожні завершені переклади у вигляді книги або в окремих випадках знакові публікації в часописі «Всесвіт», оприлюднені протягом останніх п’яти років (не пізніше 31 липня поточного року). 

Пропозиції щодо відзначення Премією подаються до 10 вересня поточного року на адресу кафедри сходознавства імені професора Ярослава Дашкевича Львівського національного університету імені Івана Франка. 

Твори, висунуті на здобуття Премії, подаються у 3-х примірниках на ім’я журі разом з листом-клопотанням творчих спілок, бібліотек, наукових установ, університетів, відомих професорів, письменників-перекладачів, видавництв, творчих об’єднань чи окремих осіб, що їх висувають. У листі-клопотанні зазначається прізвище, ім’я та по-батькові здобувача, назва твору, час його публікації та коротка характеристика, місце публікації. Премія не присуджується посмертно.

Лавреати отримують дипломи переможців та грошову винагороду. Преміальний фонд Премії становить десять тисяч гривень, який може змінюватися.

Премія, як правило, вручається 30 вересня поточного року, в день народження Романа Гамади. 

Всі матеріали на здобуття Премії надсилати на адресу:
79000, м. Львів, вул. Університетська, 1, Львівський Національний університет імені Івана Франка, кафедра сходознавства імені проф. Я. Дашкевича, або у львівське відділення Нової пошти №14 на ім’я Надії Вишневської (конт. тел.: 093-607-40 15).


0 коментарів

Залишити коментар

avatar