02 Грудня 2023, 01:24 | Реєстрація | Вхід
/ Опен-кол історій про досвід війни від #безпробілів - 1 Вересня 2022

Опен-кол історій про досвід війни від #безпробілів

Категорія: «Конкурси»
Дата: 31 Серпня 2022 (Середа)
Час: 23:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Україна
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав:
Кількість переглядів: 2741


Наші сміливі й талановиті друзі й подруги!

Українська молодь проживає досвід війни — неочікуваний для багатьох із нас і погано зрозумілий для зовнішнього світу. Ми отримуємо безліч інформації про війну: статистику, свідчення, промови, пропаганду. У цьому інформаційному потоці складно знайти об’єктивну правду. Ми теж шукаємо правду, але іншу — емоційну і творчу. Ми збираємо документальні історії української молоді — ваші історії — про досвід життя в умовах війни, комфортного вам рівня документальності. Про те, як ви біжете, лишаєтеся, ховаєтеся, боретеся, волонтерите, панікуєте, смієтеся і пишете.

У будь-якій формі, будь-якому жанрі й будь-якого розміру. Розкажіть про вашу війну як вважаєте за потрібне. А ми попіклуємося про ваші слова й історії — опублікуємо на своїх сторінках в Інстаграмі й Фейсбуку українською, а ще — перекладемо різними мовами й поширимо світом.

Якщо вам 13-25 років і ви готові поділитися своєю історією, надсилайте свої тексти на пошту teenside.home@gmail.com. У листі з темою "Прокидайся, у нас війна" напишіть трохи про себе, вкажіть ім'я, вік і звідки ви.

Публікація кращих текстів відбудеться на платформах #безпробілів, а також їх буде перекладено та поширено німецькою мовою нашим партнером – Гете-інститутом.

Чекаємо на ваші історії!

Довідка про нас: 

Ми - команда проекту #безпробілів, створеного для підлітків, що пишуть, а також авторів будь-якого віку, які створюють тексти для підлітків.

#безпробілів - це творчий простір для спільного навчання та спілкування, що допомагає відкрити нові імена сучасної української літератури й допомогти авторам-початківцям стати частиною літературного процесу.

Ми вже організували однойменний літературний конкурс (понад 350 учасників) і читання переможців на Книжковому Арсеналі та організували публікацію найкращих авторів, а також активно займаємося організацію літературних читань і лобіюємо зміни щодо літератури й гуманітарних наук до освітніх програм закладів освіти.

Сторінка конкурсу: https://fb.com/bezprobiliv


0 коментарів

Залишити коментар

avatar