02 Червня 2023, 12:34 | Реєстрація | Вхід
/ Курс письменницької майстерності Анастасії Левкової - 31 Серпня 2022

Курс письменницької майстерності Анастасії Левкової

Категорія: «Курси та лекції»
Дата: 31 Серпня 2022 (Середа)
Час: 17:00
Вартість: Обов'язкова реєстрація
Місто: Львів
Місце: Львівський культурний центр
Адреса: вул. Мулярська, 2а
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 473


Напиши свою історію Поряд.

Зміна місця та звикання до нового середовища супроводжується безліччю нових відкриттів та думок. І, здається, ми завжди маємо що сказати, але не завжди знаємо, як це висловити. А тут — не треба говорити, адже можна… написати! 

Написати листа другові чи собі у майбутнє, нотатку в щоденнику, пост у соціальних мережах, а може, й цілий роман?

У серпні запрошуємо людей, що нещодавно прибули до нашого міста, на безкоштовні курси письменницької майстерності від Центрів Поряд та письменниці Анастасії Левкової

У Настиному товаристві ми навчимось: 
  • знаходити натхнення в буденних речах; 
  • створювати героїв із простих людей; 
  • викладати думки в історії; 
  • створювати сюжети. 
А також познайомимось з однодумцями та обговоримо всеее про все на світі! Анастасія Левкова — письменниця, літературознавиця, літературна менеджерка. Настя живе у Львові, та раніше мешкала у на Хмельниччині, у Києві та в Запоріжжі. Літредакторка видань The Ukrainians і Reporters та понад 20 книжок. Викладачка курсу «Мовна компетенція» Школи журналістики та медіакомунікацій УКУ.  Кураторка і членкиня журі літературного конкурсу «Кримський інжир /  Qırım inciri». 
Членкиня Українського ПЕН, кавалер ордена Мистецтв і літератури Франції.

Авторка роману для підлітків «Старшокласниця. Першокурсниця» (2017), дитячої книжки «Ашик Омер» (2020) та нон-фікшну для дітей від 11 до 111 «Спільна мова. Як народжуються і живуть слова» (2020).
 
Важливо: курс передбачає українську мову як мову спілкування та написання творів. Але не бійтесь реєструватись, якщо почуваєтесь не цілком упевнено, ми допоможемо вам! 

Реєстрація на курс за посиланням: https://forms.gle/6uzroHnXkLab26oP8 

Захід відбувається за підтримки проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar