27 Січня 2023, 15:12 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація часопису MONO та книг Корнеля Філіповича - 28 Жовтня 2021

Презентація часопису MONO та книг Корнеля Філіповича

Категорія: «Події»
Дата: 28 Жовтня 2021 (Четвер)
Час: 17:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Тернопіль
Місце: Na Пошті
Адреса: вул. Чорновола, 4
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 242


Попри те, що у 2021-му все ще існують карантинні обмеження, для української та польської літератур, а також для Тернополя – це рік великого повернення Корнеля Філіповича, класика польської літератури, який народився в цьому місті.

Корнель Філіпович (1913 — 1990) — літератор, сценарист, громадський діяч, один із творців польської літератури XX століття.

2020 року польська літературознавиця та письменниця Юстина Соболевська написала біографічну книгу «Мирон. Ілля. Корнель. Розповідь про Корнеля Філіповича». А вже цього року в рамках проєкту «Рік Корнеля Філіповича» за підтримки Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку ми презентуємо цю книжку українською мовою, а також видання Філіповича: «Провінційний роман. Скажи це слово» і «Щоденник антигероя. Сад пана Нічке» в перекладах Юрія Матевощука.

Повернення Корнеля Філіповича до Тернополя відбулося також завдяки проєкту Романа Малиновського та видавництва "Цивілізація" MONO, крайній номер якого присвячений розмові автора з перекладачами творчості Філіповича.
Усі ці набутки ми презентуватимемо в локації Na Пошті у Тернополі 28 жовтня о 17:00.

Учасники: Марчін Філіпович, Тереса Хрущ, Роман Малиновський, Сергій Ткачов, Наталія Лобас, Юрій Завадський, Юрій Матевощук.

Увага! Захід відбуватиметься відповідно до дотримання карантинних обмежень встановлених у Тернопільській області та Лановецькій громаді.

Вхід у приміщення лише у масках індивідуального захисту.
Вхід вільний. До зустрічі!0 коментарів

Залишити коментар

avatar