29 Листопада 2021, 13:40 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація книги Дари Корній «Троян-зілля» - 11 Серпня 2021

Презентація книги Дари Корній «Троян-зілля»

Категорія: «Події»
Дата: 11 Серпня 2021 (Середа)
Час: 16:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Львів
Місце: Бібліотека Винники
Адреса: вул. Галицька, 19
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 185


Бібліотека Винники запрошує усіх охочих 11 серпня о 17:00 на презентацію книги відомої української письменниці Дари Корній «Троян-зілля».

Втрата ненародженої дитини досі залишається доволі табуйованою темою навіть у сучасному суспільстві. І жінка, не маючи можливості поділитись з кимось своїм горем, залишається на одинці з муками серця і пам'яті.

Як пережити цей період, не втрачати віри і знаходити сили, щоб знову спробувати привести у світ нове життя, спробуємо про це поговорити на презентації роману Дари Корній «Троян-зілля».

Нелегка доля випала Вероніці. Переживаючи вже 10 викидень та ледь не вкоротивши собі віку, жінка раптом починає бачити дивні сни, де душі її ненароджених дітей благають відпустити їх і отримати вічний спокій. Надати його може Полудниця, яка мешкає у цьому просторі між двох світів. Але тільки в обмін на жертви зі світу живих, які мають приходити їй пополудні…

Для тих, кому не вдасться прийти на зустріч пропонуємо долучитися до події в онлайн режимі на нашій сторінці.0 коментарів

Залишити коментар

avatar