29 Листопада 2021, 13:49 | Реєстрація | Вхід
/ Конкурс мистецьких проєктів до 30-річчя незалежності - 12 Липня 2021

Конкурс мистецьких проєктів до 30-річчя незалежності

Категорія: «Конкурси»
Дата: 12 Липня 2021 (Понеділок)
Час: 15:30
Вартість: Безкоштовно
Місто: Україна
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 774


Департамент культури КМДА оголосив конкурс на реалізацію мистецького проєкту просто неба на локаціях Києва. За задумом організаторів, міждисциплінарний проєкт до 30-річчя незалежності України має стати культурною подією, яка представить столицю як сучасне місто з мультикультурним досвідом. Найбільш цікава і актуальна творча ідея реалізовуватиметься за фінансової підтримки із міського бюджету.


Згідно з вимогами до конкурсної пропозиції, концепція проєкту має бути спрямована на розвиток паблік-арту та охоплювати різні мистецькі напрями з акцентом на візуальній складовій, а також може передбачати створення арт-об’єктів, проведення перформансів, використання технологій медіа-арту тощо. Також пропонується залучення сучасних українських митців, інноваційність і креативність, проведення не менше двох ключових подій упродовж реалізації проєкту, наявність соціальної складової тощо.

Термін реалізації проєкту 21-24 серпня. Дедлайн подачі пропозицій – до 16:30 12 липня. Переможця визначатимуть із 14 до 16 липня на засіданні Художньої ради з питань розгляду культурно-мистецьких проєктів. Граничний обсяг витрат із бюджету м. Києва 700 тис. грн.

Детальніше - за посиланням: cutt.ly/wnPG0Aj

Сторінка Департаменту культури КМДА: https://www.facebook.com/kyivculture


0 коментарів

Залишити коментар

avatar