23 Червня 2024, 10:27 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація книжки Ірини Вікирчак «Альгометрія» - 1 Липня 2021

Презентація книжки Ірини Вікирчак «Альгометрія»

Категорія: «Події»
Дата: 01 Липня 2021 (Четвер)
Час: 18:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Facebook
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 425


У рамках проєкту «Книжкових вечорів із PEN Ukraine» (#PEN_book_evening) 1 липня о 18:00 відбудеться презентація книги Ірини Вікирчак «Альгометрія» (видавництво «Парасоля»). Модеруватиме зустріч поетка, письменниця та перекладачка Галина Крук. Під час презентації глядачі зможуть поставити запитання авторці в коментарях до трансляції.

«Альгометрія» – поетична збірка Ірини Вікирчак. Поезія як спосіб співпереживання, пошуку творчої свободи та осмислення непростого досвіду життя на планеті Земля – спільного і водночас унікального для всіх нас. Альгометрія – це виявляння больової чутливості шляхом натискання на больові точки, оцінка сенсорних порогів під дією певних стимулів, царина медицини невідкладних станів, поле для дискусій лікарів, психологів, неврологів та нейрофізіологів.

Ірина Вікирчак — українська менеджерка культури, поетеса та перекладачка. Працює у галузі управління та дипломатії у сфері культури. У минулому ‒ директорка фестивалю Meridian Czernowitz (фестиваль, резиденція, видавництво), засновниця фестивалю Intermezzo Short Story Festival, літературних турів Cultour.Ua. Кураторка українських подій в рамках Conrad Festival (Краків), Read My World Festival (Амстердам), Leipziger Buchmesse (Ляйпциг) та ін. Працювала на посаді керівника Національного Бюро програми Європейського Союзу «Креативна Європа» та заступником директора Департаменту розвитку Львівської міської ради. Лекторка авторського курсу «Творчопис», авторка двох поетичних збірок та опублікованих оповідань. Переклала з англійської роман Поли Мак-Лейн «Паризька дружина».

Долучитися до онлайн-презентації можна буде на Facebook-сторінці PEN Ukraine0 коментарів

Залишити коментар

avatar