28 June 2022, 02:33 | Реєстрація | Вхід
/ Читацька група від PinchukArtCentre та Bookforum | Весна 2021 - 26 May 2021

Читацька група від PinchukArtCentre та Bookforum | Весна 2021

Категорія: «Події»
Дата: 26 May 2021 (Wednesday)
Час: 19:30
Вартість: Обов'язкова реєстрація
Місто: Zoom
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 534


PinchukArtCentre у партнерстві з ГО «Форум видавців» розпочинає серію онлайн-зустрічей читацької групи, що сприятиме більш ґрунтовному розумінню мистецьких практик через досвід читання, аналізу та колективного обговорення літературних творів. Книги були обрані художниками як такі, що вплинули на їхню творчість загалом та на роботи, що наразі представлені у PinchukArtCentre.

Перший цикл подій триватиме з 26 травня до 9 червня 2021 року й пройде в межах публічної програми до виставки Даніїла Ревковського та Андрія Рачинського «Хвостосховище».

Аби взяти участь, просимо заповнити анкету https://forms.gle/mbTcZkk3XCQpM27w9 . Кількість місць обмежена – 15 учасників/ць. Реєстрація відкрита до 16 травня 2021 року 23:59, за київським часом. Групу буде сформовано й оголошено до 19 травня 2021 року. У зв’язку з епідеміологічною ситуацією події читацького клубу відбуватимуться в ZOOM. Робоча мова: українська.

Розклад читацького клубу
Усі твори ми рекомендуємо для індивідуального прочитання з подальшим обговоренням у групі.

26 травня, 19:30

Франц Кафка «Перевтілення», один з найпопулярніших текстів письменника про самотність, відчуження від світу та складні стосунки з сім’єю.
Модератор: Юрко Прохасько, український літературознавець-германіст, перекладач, публіцист, есеїст та психоаналітик. Перекладає з німецької та ідишу. Друкується в часописах «Критика», «Ї», «Tygodnik Powszechny», «Die Zeit», «Kafka», «La Repubblica», «Falter».

2 червня, 19:30

Курт Воннеґут «Бойня номер п’ять», сатиричний роман про бомбардування Дрездена навесні 1945 року, який висміює війну, нацизм та армію (не без іронічних згадок про американську дійсність).
Модератор: Роман Малиновський, співзасновник видавництва «Цивілізація» та головний редактор перекладацького проєкту й видавництва «Вавилонської бібліотеки».

9 червня, 19:30

Володимир Бордун «Харківський ГУЛАГ», мемуари автора про його досвід перебування у пенітерціальній системі за політичні злочини. Книга висвітлює складну тему порушення прав людини в СРСР та у Незалежній Україні.
Модераторка: Олена Гарасим'юк, українська поетеса, письменниця, громадська діячка та волонтерка. Парамедик добровольчого медичного батальйону «Госпітальєри». Авторка книжок «Глухота», «Розстрільний Календар», «Тюремна Пісня».0 коментарів

Залишити коментар

avatar