15 Квітня 2021, 21:52 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Презентація «Леся – Українка. І Ми – Українці» - 19 Лютого 2021

Презентація «Леся – Українка. І Ми – Українці»

Категорія: «Події»
Дата: 19 Лютого 2021 (П'ятниця)
Час: 17:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Zoom
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 83


Запрошуємо на презентацію проєкту «Леся – Українка. І Ми – Українці» – відеоролика за участю діток-українців з усього світу.

Учасниками проєкту стали хлопчики й дівчатка від 5 до 8 років із 30 країн: Австралії, Алжиру, Аргентини, Білорусі, Болгарії, Великобританії, Греції, Єгипту, Іспанії, Італії, Казахстану, Канади, Канарських островів, Люксембургу, Македонії, Нідерландів, Німеччини, Нової Зеландії, Норвегії, ПАР, Польщі, Португалії, Румунії, США, Туреччини, Угорщини, України, Фінляндії, Франції, Японії.

До проєкту долучилися Оксана Линів, Оксана Муха та Тарас Тополя.
Українські зірки разом із дітьми читають фрагменти поезії Лесі Українки.

Відеоролик «Леся – Українка. І Ми – Українці» запрошує глядача здійснити віртуальну екскурсію українським всесвітом, провідною зіркою якого є Лесине слово. Його читає для дитини вся українська родина: мами і татусі, бабусі і дідусі. Ми запросили поетесу в кожну українську родину, де дитина, переймаючи з вуст найрідніших для себе людей її слово-науку, вслухається, вдумується, вивчає.

В презентації відеопроєкту братимуть участь поважні гості – очільники найвпливовіших українських організацій за кордоном, представники посольств, численних українських громад та освітніх українознавчих осередків, учасники і партнери проєкту.

Подія відбудеться 19 лютого онлайн на платформі Zoom за посиланням.
Початок о 16:00.
За деталями звертайтеся на e-mail: iiec@miok.lviv.ua
ЗМІ просимо звертатися на e-mail: press@miok.lviv.ua та за тел: (032) 258-01-510 коментарів

Залишити коментар

avatar