11 Квітня 2021, 15:43 | Реєстрація | Вхід
/ Події / І пташка, й квітка, і символ України... Леся Українка - 8 Квітня 2021

І пташка, й квітка, і символ України... Леся Українка

Категорія: «Події»
Дата: 08 Квітня 2021 (Четвер)
Час: 11:00
Вартість: Обов'язкова реєстрація
Місто: Zoom
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 71


Організатори: Київська міська організація НСПУ та Публічна бібліотека ім. Лесі Українки для дорослих (м. Київ). Відповідальні за підготовку й проведення заходу: Марія Мороз (Морозенко), голова КО НСПУ; письменниці Алла Диба та Лілія Максименко, Ольга Романюк (директор бібліотеки).

Центр проведення та онлайн-підтримка - Бібліотеки (м. Київ, вул. Тургенєвська, 83/85).
Конференція у форматі "перегуку" відбудеться онлайн на платформі Zoom 8 квітня. Початок об 11. 00. Модератор пані Алла Диба. Передбачається включення кожного із учасників із дотриманням регламенту виступу до 10 хвилин (стислий огляд нових видань, експонатів, діяльності до ювілею Лесі Українки, з можливістю презентації світлин на екран тим учасникам, хто їх підготує до показу).

Для включення виступів можливих учасників у програму конференції, прохання надіслати повідомлення про згоду участі на адресу rombib4@gmail.com

У відповідь буде надіслано покликання на вхід у конференцію із зазначенням орієнтовного часу включення виступу кожного із заявлених учасників.

Якщо бажаючі взяти участь у конференції матимуть можливість включитися у конкретний проміжок часу (з 11.00 до 16.30), зазначте, у яких саме часових межах. Чекаємо на зворотній зв'язок.0 коментарів

Залишити коментар

avatar