24 Липня 2024, 13:01 | Реєстрація | Вхід
/ Онлайн-презентація книги Літти Костер «Дар Зрети» - 3 Лютого 2021

Онлайн-презентація книги Літти Костер «Дар Зрети»

Категорія: «Події»
Дата: 03 Лютого 2021 (Середа)
Час: 16:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Facebook
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 406


Третього лютого о 15.00 відбудеться онлайн-презентація в прямому етері книги «Дар Зрети», написаної молодою авторкою під псевдонімом Літта Костер. Зустріч з письменницею модеруватиме Ірина Костюк.

Літта Костер живе серед степів у місті Таврійськ. Має захоплення, яке переросло у роботу. Наразі вона тренер з повітряних гамаків та Pole Dance.

Декілька років брала участь у різних літературних конкурсах. Увійшла до трійки фіналістів у конкурсі радіодрам UA/UK. Публікує статті про різні види спорту у журналі ОК.

Вже спробувала близько 20 видів спорту, проте серйозним захопленням, яким займається вже довгий час, залишається Pole Dance та віндсерфінг.

Авторка захопилася написанням розповідей у школі, коли вчителька дала завдання написати детектив. І з того часу дівчина зрозуміла, що не може не писати. Їй подобається створювати інші світи. А ще наша гостя вважає, що іноді через фантастику можна краще розкрити реальність та обговорити гострі запитання та проблеми соціуму.

Долучайтеся до прямого етеру, щоб познайомитися з авторкою книги «Дар Зрети» і поставити їй запитання в коментарях.0 коментарів

Залишити коментар

avatar