11 Квітня 2021, 15:51 | Реєстрація | Вхід
/ Конкурси / «РБЖ Азимут» | Конкурс оповідань у жанрі фантастики - 17 Січня 2021

«РБЖ Азимут» | Конкурс оповідань у жанрі фантастики

Категорія: «Конкурси»
Дата: 17 Січня 2021 (Неділя)
Час: 18:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Україна
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 396На Конкурс приймаються літературні твори ТІЛЬКИ українською, обсягом від 10.000 до 40.000 знаків, враховуючи пробіли, не рахуючи теги.

У конкурсі може взяти участь будь-хто, незалежно від місця проживання, національності тощо. Обговорення політичних питань на конкурсних форумах заборонено.

Теми конкурсу:

  • Тема 1. Вільна: обов'язково фантастика, бажано наукова, переваги редакції - прив'язка до будь-якого з фото в галереї (свої фото вітаються).
  • Тема 2. «Цирк - втілення неймовірного».
Початок прийому робіт - 7 січня 2021 року.
Закінчення прийому робіт (початок конкурсу) - 17 січня о 17.00.

На Конкурс НЕ приймаються:

1. Оповідання, які можна відшукати пошуковими системами (Гугл тощо) або у звичайних, паперових книгах (журналах, газетах тощо)
2. Продовження історій, які вже грали на минулих конкурсах (імена героїв, світ).
3. Оповідання, які не відповідають формату (менше 10.000 символів або більше 40.000 символів).
4. Оповідання, що містять ненормативну лексику, порнографію, смакування насильства, заклики до національної, соціальної чи релігійної ворожнечі (і т. ін.). Що є "мат", "порнографія" і "ворожнеча", вирішує Адміністрація.

При відправленні робіт на конкурс не забувайте обрати режим бажаної критики ("жорстка" або "м'яка").

Слідкуйте за «Оголошеннями» після відправлення своєї роботи.
Обізнатися з Правилами можна ТУТ. Примітка: поки що росiйською :(

Випуски РБЖ-Азимут (починаючи з 41-ого) видаються двома мовами (українська - «Канон» і російська - «Апокриф»). Списки оповідань у випусках «Канон» і «Апокриф» перетинаються, але не тотожні.

При відправленні роботи на конкурс не забудьте повідомити про свою згоду на переклад (якщо маєте бажання опублікуватися в «Апокрифі»). Ця вказівка пишеться першим рядком у тексті оповідання (досить трьох слів - «згоден на переклад»). При розміщенні оповідання на конкурсі, цей рядок прибирається. Відсутність такого рядка означає заборону на переклад.

Питання щодо конкурсу (за правилами чи технічні проблеми) вирішуються у спеціальному форумі: «Питання до Адміністрації». Джерело інформації: Форум «РБЖ Азимут»


0 коментарів

Залишити коментар

avatar