04 Лютого 2023, 14:33 | Реєстрація | Вхід
/ Всеукраїнський конкурс «Стежками Каменяра» 2020 - 15 Грудня 2020

Всеукраїнський конкурс «Стежками Каменяра» 2020

Категорія: «Конкурси»
Дата: 15 Грудня 2020 (Вівторок)
Час: 01:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Україна
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 2827


Міжнародний фонд Івана Франка з 15 листопада розпочинає прийом робіт на Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра». Щорічне змагання проводитиметься вчетверте у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Львівським національним університетом імені Івана Франка та ГО «Львівське товариство» у м. Києві.

Конкурс має на меті посилити творчу мотивацію у вивченні учнями закладів загальної середньої освіти творчості Івана Франка через створення творів у різних жанрах. За три роки проведення у ньому взяли участь понад 5000 учнів з усіх областей України. 

Прийом конкурсних робіт розпочнеться з 15 листопада і триватиме до 15 грудня 2020 року. Переможців конкурсу і дипломантів визначатимуть у чотирьох номінаціях: «Проза», «Поезія», «Драматургія» та «Найкраща ілюстрація до творів Івана Франка». Кожна номінація має дві вікові категорії: учні віком 6-11 років і 12-16 років відповідно.


Конкурсні роботи повинні відповідати таким вимогам: художньо-мистецька цінність, патріотизм, соціальна значущість. З Положенням про конкурс можна ознайомитися тут.

Обов’язковою вимогою для  участі у конкурсі є заповнення електронної форми (https://forms.gle/BwCU7q8qGKiWHAhC9), яку можна заповнити лише з однієї електронної адреси і лише один раз. 

Крім того, організатори конкурсу звертають увагу на вимоги до робіт у номінаціях «Проза», «Поезія», «Драматургія»: обсяг роботи  має бути не більше ніж 5 сторінок друкованого тексту на папері формату А4, шрифт – Times New Roman, розмір шрифту  – 14, міжрядковий інтервал – 1,5.

Роботи у номінації «Найкраща ілюстрація до творів Івана Франка» виконуються у вигляді зображення, яке супроводжує і доповнює тексти до творів Івана Франка (малюнки, гравюри, графіка), на 1 сторінці формату не більшого за А2 і, крім заповненої електронної форми, оригінал малюнку обов’язково надсилається на поштову адресу Міжнародного фонду Івана Франка (01054, м. Київ, вул. Володимирська, 48 а, оф. 15), з позначкою «На конкурс «Стежками Каменяра».

Оголошення переможців відбудеться наприкінці квітня 2021 року.

Слідкуйте за новинами на Facebook-сторінці конкурсу: facebook.com/stegkamykamenyara


4 коментарів

avatar
Готові взяти участь у вашому конкурсі, 19 чоловік ,в номінації "Ілюстрації до творів", я керівник художнього відділення музичної школи, та стикнулася з проблемою електронної реєстрації,чи можу я зареєструвати всіх учнів, бо зареєструвала тільки одну дитину.Час іде, нам ще треба переслати укрпоштою.Дякую за сприяння та допомогу
avatar
доброго вечора, спробуйте звернутися із цим питанням безпосередньо до організаторів, через їх сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com/stegkamykamenyara
avatar
.
Й

Залишити коментар

avatar