19 Квітня 2021, 08:15 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Презентації роману Юрія Андруховича «Радіо Ніч» - 13 Грудня 2020

Презентації роману Юрія Андруховича «Радіо Ніч»

Категорія: «Події»
Дата: 13 Грудня 2020 (Неділя)
Час: 01:07
Вартість: Безкоштовно
Місто: Онлайн
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 375


Вже цієї суботи, 12 грудня 2020, Юрій Андрухович презентує свій новий роман «Радіо Ніч», виданий у видавництві Meridian Czernowitz. Запрошуємо вас до перегляду презентацій у прямому ефірі:
  • 12 грудня о 22:00 – Онлайн презентація книжки (модерує Володимир Єрмоленко) на сторінках Meridian Czernowitz та UA: Культура на Facebook, а також на YouTube.
Як і в «реальній дійсності», ще одна революція зазнала поразки. Можливо, тому, що втратила свого загадкового лідера. Йосип Ротський (не плутати ні з Йосіфом Бродським, ні з Йозефом Ротом), музичний герой барикад, змушений хоч кудись утікати, приміряючи на себе долю багатьох інших Йосипів. Його переслідують, і режимні спецслужби – це лише пів біди. Є ще недоречна любов, з якою не звладати, і банківська таємниця, з якою не впоратися. В’язничний досвід і мимовільно успішний теракт. А також розум і забуття, сміх і темрява, холод і пекло, іронія і щем. Останній сховок, звідки дозволено вести нічний етер. Чи справді останній?..

Передпродаж «Радіо Ночі» триває до 13 грудня за акційною ціною: https://www.books-xxi.com.ua/products/radio-nich. У книгарнях книжка з’явиться з 13 грудня 2020 року.0 коментарів

Залишити коментар

avatar