26 Жовтня 2020, 14:33 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Онлайн зустріч з писбменницею Оленою Рижко - 16 Жовтня 2020

Онлайн зустріч з писбменницею Оленою Рижко

Категорія: «Події»
Дата: 16 Жовтня 2020 (П'ятниця)
Час: 11:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Facebook
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 86


Олена Рижко - письменниця, дослідниця літератури й журналістики. Навчалася в Житомирському державному педагогічному інституті ім. І. Я. Франка, закінчила з відзнакою Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова. Кандидатка філологічних наук, доцентка, докторка наук із соціальних комунікацій.

Працювала літературною редакторкою видавництва «Горудень», науковою співробітницею координаційного бюро Енциклопедії Сучасної України Національної академії наук України. Викладала журналістику в Київському міжнародному університету та Інституті міжнародних відносин Національного авіаційного університету. Від вересня 2018 року – доцентка кафедри соціальних комунікацій Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Авторка збірок «дорослої» поезії та прози: «Суїцизм», «Любов до чорного строю», «В обіймах Місафір», романів «Карнавал триває», «Сни» та ін. Від 2004 року перебуває в Національній спілці письменників України. У 2005 році отримала відзнаку київського міського голови. Друкувалася в літературних журналах «Київ», «Сучасність», «Кур’єр Кривбасу». Експертка літературного конкурсу «Коронація слова».

У 2017 році дебютувала як авторка підліткової літератури. У серії видавничого центру «Академія» за два роки вийшли три повісті Олени Рижко для підлітків: «Дівчина з міста», «Знає тільки Мару» та «Король Даркнету». Повість «Знає тільки Мару» отримала відзнаку «Підліткова книжка року» від «Топу БараБуки 2018».

«Для мене підліткова література – це ще одна можливість реалізувати власне покликання – вчити. Без дидактики й імперативів. Я просто розказую історії, а в них, під цікавий сюжет, виповідаю ту філософію і ті цінності, яким вчила власну дитину і переконалася, що вони працюють, – ділиться з БараБукою письменниця. – Ці історії можна приміряти на себе, аби зрозуміти, за що ти готовий нести відповідальність, або ж відкласти до слушних часів. У кожному разі – вибір завжди за підлітком. І коли вони тебе (твої історії) таки вибирають – це непідробна радість. Бо спілкування з читачами – це завжди потужний енергетичний обмін і драйв, які складно з чимось порівняти».

16 жовтня о 12:00 за посиланням facebook.com/dniprolib/posts/27345502134729340 коментарів

Залишити коментар

avatar