25 Травня 2024, 13:56 | Реєстрація | Вхід
/ «Мости замість стін. Що об’єднує українців?» - 26 Вересня 2020

«Мости замість стін. Що об’єднує українців?»

Категорія: «Події»
Дата: 26 Вересня 2020 (Субота)
Час: 15:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Львів
Місце: Літературно-меморіальний музей «Дім Франка»
Адреса: вул. Франка, 150-152
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 617


26 вересня, о 15:00, запрошуємо львів’ян та гостей міста на дискусію навколо книги «Мости замість стін, або Що об’єднує українців?», яка виходить друком у «Видавництві Старого Лева» та є результатом медіапроєкту Українського осередку Міжнародного ПЕН-клубу. В есеях цієї збірки двадцять українських інтелектуалів розмірковують про феномен суспільних мостів і стін. Усі ми різні, але кожен з нас ідентифікує себе з якоюсь спільнотою: родиною, країною, фан-клубом улюбленого музичного, літературного чи кінопроєкту та ін.

Але чи існує щось, що здатне об’єднати десятки малих спільнот в одну велику Україну? Якщо так – то що це? Відповіді шукатимемо з учасни_цями розмови: Мар’яною Савкою, Андрієм Курковим, Вікторією Амеліною, Остапом Сливинським, Галиною Крук. Модеруватиме захід Тетяна Терен.

Чекаємо вас у Літературно-меморіальному музеї «Дім Франка» (вул. Франка, 150-152). Вхід вільний.

Подія відбудеться у межах фестивалю VIA CARPATIA. 
Організатори: «Видавництво Старого Лева», Український ПЕН, «Дім Франка».


На сторінках книги «Мости замість стін. Що об’єднує українців?» провідні українські інтелектуали – письменники, філософи, журналісти та науковці – розмірковують про те, що об’єднує українців. Для чого існують мости та стіни? Чи завше мости сприяють порозумінню? А може, іноді дозволяють переступати межі? Чи стіни — це те, що неодмінно роз’єднує? А може, часом захищає? З ким і як варто будувати мости, а від кого — боронитися стінами? 

У збірці есеїв читач знайде роздуми таких авторів як Катерина Калитко, Катерина Ботанова, Вахтанґ Кебуладзе, Зоя Казанжи, Остап Сливинський, Олена Стяжкіна, Лариса Денисенко, Мирослава Барчук, Вікторія Амеліна, Віталій Пономарьов, Василь Махно, Володимир Рафєєнко, Микола Рябчук, Володимир Єрмоленко, Світлана Пиркало, Борис Ґудзяк, Ігор Ісіченко, Галина Вдовиченко, Павло Казарін, Віталій Портников. Упорядниця видання – Тетяна Терен. Передмова – Андрія Куркова.0 коментарів

Залишити коментар

avatar