17 Травня 2021, 20:15 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Онлайн-церемонія «Коронації слова»: номінація «Романи» - 1 Липня 2020

Онлайн-церемонія «Коронації слова»: номінація «Романи»

Категорія: «Події»
Дата: 01 Липня 2020 (Середа)
Час: 19:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Youtube
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 711


1 липня о 19:00 відбудеться онлайн-церемонія нагородження переможців міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» у номінації «Романи»

Цього року через карантинні умови «Коронація слова» не змогла провести традиційну церемонію нагородження, яка до того ж мала бути святково-ювілейною – конкурсу виповнюється 20 років. Але до організаторів конкурсу зверталося чимало видавців, які хочуть видати книжки переможців у номінації «Романи» до львівського Форуму видавців, тож було прийнято рішення оголосити переможців саме у цій номінації онлайн на youtube-каналі «Коронації слова». А переможців в усіх інших номінаціях конкурс планує нагородити у рамках Форуму видавців у Львові. 

Тож підписуйтеся на канал, зафіксуйте у записниках дату – 1 липня о 19:00, і дізнайтеся першими імена нових зірок, що засяють на вітчизняному літературному небосхилі.

Міжнародний літературний конкурс «Коронація слова», історія успіху якого вже 20 років, є найпрестижнішим українським конкурсом, який у царині романів, кіносценаріїв, п’єс, пісенної лірики та творів для дітей відкрив понад 1000 нових імен. 

Головна мета конкурсу – підтримка новітньої української культури, пошук нових імен, видання найкращих романів, стимулювання й підтримка сучасного літературного процесу кіно й театру. І як наслідок, наповнення українського ринку повнокровною конкурентноспроможною літературою, а кіно й театру якісними фільмами і п'єсами.

1 липня, 19:00. Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/313208746368250/


0 коментарів

Залишити коментар

avatar