30 Березня 2023, 23:50 | Реєстрація | Вхід
/ Сергій Жадан у Літературному целанівському центрі - 13 Березня 2020

Сергій Жадан у Літературному целанівському центрі

Категорія: «Події»
Дата: 13 Березня 2020 (П'ятниця)
Час: 20:00
Вартість: 150 грн.
Місто: Чернівці
Місце: Літературний целанівський центр
Адреса: вул. О. Кобилянської, 51
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 472


У понеділок, 13 квітня, о 19:00 у Літературному целанівському центрі (вул. О. Кобилянської, 51) відбудеться презентація двох нових книжок Сергія Жадана - збірки віршів «Список кораблів» та п’єси «Хлібне перемир’я», які побачать світ у видавництві Meridian Czernowitz. 

У програмі виступу – монологи, поетичні читання, питання-відповіді, автограф- та фотосесія, неформальне спілкування за кавою та вином.

Вхід: 150 грн. Квитки можна придбати у Літературному целанівському центрі. Телефон для довідок: +380 (95) 713 49 57.


«Список кораблів». Шістдесят віршів про пам’ять, що народжується з любові, та про вогонь, по якому лишається ніжність. Шістдесят спроб окреслити світло й розповісти про повітря над містом. Шістдесят уривків чужих розмов, шістдесят голосів, якими наповнюються весняні сутінки. «Список кораблів» – це список тих, хто пішов, але кого не можна забути. Список імен, які супроводжують тебе протягом життя. Список міст, де на тебе завжди чекають. Мабуть, найінтимніша і найболючіша книга автора. 

«Хлібне перемир’я». Що робити, коли не довіряєш навіть найближчим рідним? Як вибиратися з пастки, до якої сам себе загнав? Кому можна розповісти про найважливіше, якщо мову зламано, а вміння слухати й розуміти залишилося в довоєнному минулому? Події п’єси «Хлібне перемир’я» відбуваються влітку 2014 року. Історія однієї смерті поступово перетворюється на історію цілого покоління, на історію стосунків між дітьми та батьками, на історію зради й недовіри, сповнену комічних слів і трагічних сенсів, поєднувати які так досконало вміє Сергій Жадан. Війна триває, і жодне перемир’я не здатне загоїти завданих ран: вони й далі нитимуть, назавжди змінюючи життя людей, які зовсім не збиралися воювати. 

13 березня, 19:00. Київ, Літературний целанівський центр, вул. О. Кобилянської, 51


0 коментарів

Залишити коментар

avatar