15 Квітня 2024, 11:47 | Реєстрація | Вхід
/ «Рака така, або Риба, яка співає» Яни Сотник у Львові - 23 Лютого 2020

«Рака така, або Риба, яка співає» Яни Сотник у Львові

Категорія: «Події»
Дата: 23 Лютого 2020 (Неділя)
Час: 17:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Львів
Місце: Книгарня «Книжковий Лев»
Адреса: просп. Шевченка, 14
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 569


23 лютого у Львові відбудеться презентація дебютної книжки письменниці Яни Сотник «Рака така, або Риба, яка співає», що побачила світ у дитячому арт-видавництві «Чорні вівці». Подія відбудеться у формі бесіди на тему «Дитячі мрії очима дорослих. Як допомагати малечі йти до мети». Присутні подискутують про те, як досягати бажаного, незважаючи на те, що кажуть оточуючі. Учасниці заходу: Яна Сотник, Яна Блажівська.

У книжці йдеться про маленьку Рибу, якій так сподобалося Сонце, що вона вирішила для нього заспівати. Невідомо, чи почуло спів Сонце, але про це дізналися інші мешканці ставка. Вони навперебій узялися вчити Рибу тому, що слід робити, а що не варто. Заплутатися дуже легко, коли ти маленький, а світ такий великий і різний. Чому вірити? Кого слухати? Спочатку Риба розгубилася, а тоді стала дослухатися до свого серця. А воно хотіло співати!

Яна Сотник – письменниця, перекладачка-синхроністка. Її професія – допомагати людям зрозуміти одне одного. Пише казки для дітей та оповідання для дорослих, перекладає книжки. Обожнює подорожувати і привозити цікаві світлини й історії з місць, де побувала. Мріє зняти кіно за власним сценарієм. Виросла і навчалася у Харкові. Зараз живе у місті Києві, яке дуже любить.

Вхід вільний. Під час презентації ви також зможете придбати книжки авторки. 

23 лютого (неділя), 16:00. м. Львів, Книгарня «Книжковий Лев», просп. Шевченка, 14


0 коментарів

Залишити коментар

avatar