03 Грудня 2020, 02:50 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Книга «Межигір’я – український Єрусалим» - 20 Лютого 2020

Книга «Межигір’я – український Єрусалим»

Категорія: «Події»
Дата: 20 Лютого 2020 (Четвер)
Час: 18:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В.Г. Заболотного
Адреса: просп. Перемоги, 50
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 223


20 лютого 2020 р. о 18:30 запрошуємо до Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного на презентацію книги Геннадія Ніколаєнка і Валентини Осипової «Межигір’я – український Єрусалим».

Про авторів:

  • Геннадій Ніколаєнко – краєзнавець, дослідник історії Межигір’я, автор численних історичних та краєзнавчих публікацій, організатор та учасник етнографічних фестивалів, радіо- і телепередач.
  • Валентина Осипова – краєзнавець, філолог, автор численних історичних та краєзнавчих публікацій, дослідник історії Вишгородщини, історії затоплених сіл на дні Київського водосховища.
Про книгу:

Книга є результатом дослідження українських краєзнавців Геннадія Ніколаєнка і Валентини Осипової історії унікальної місцини на теренах Київщини – Межигір’я. Відоме з трипільських часів це місце і донині приваблює своєю містичною загадковістю і цікавить багатьох людей, небайдужих до рідного краю. 

На сторінках видання автори приділяють особливу увагу історії існування Києво-Межигірського Спасо-Преображенського військового козацького монастиря, який впродовж майже дев’яти століть був релігійним, культурним і політичним центром, тісно пов’язаним з українським козацтвом. Також в книжці опубліковано нещодавно винайдені документи періоду нацистської окупації України, які становлять особливу цінність для дослідників української історії.

Відвідувачі заходу зможуть ознайомитися з тематичною книжковою виставкою із фонду бібліотеки.

ВХІД ВІЛЬНИЙ. Контакти: Любов Владімірова, Людмила Рабчевська, тел.: (044) 456-01-72, e-mail: socio_dnabb@ukr.net

20 лютого, 18:30. Київ, ДНАББ ім. В. Г. Заболотного, просп. Перемоги, 50


0 коментарів

Залишити коментар

avatar