31 Березня 2023, 00:37 | Реєстрація | Вхід
/ Розмова про війну та вірші з Назаром Розлуцьким - 23 Січня 2020

Розмова про війну та вірші з Назаром Розлуцьким

Категорія: «Події»
Дата: 23 Січня 2020 (Четвер)
Час: 19:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Центральна бібліотека Солом'янки
Адреса: вул. Освіти, 14а
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 475


23 січня в Центральній бібліотеці Солом'янки Назар Розлуцький – письменник, поет, історик, блогер, музейний працівник, організатор численних культурних заходів, а також учасник сьогоднішньої неоголошеної російсько-української війни, буде розмовляти із читачами про свої книги «Нотатник мобілізованого» та «Прочани».

«Нотатник мобілізованого» – одна з популярних книг про події на Сході України. Це розповідь про те, як цивільна людина внаслідок обставин та власних переконань стала бійцем на війні. Ці спогади не є документальними хроніками про бойові дії на фронті чи історією бойового підрозділу. Крім цього в них не знайти відповідь на одвічне питання: що може відчувати людина, потрапивши із цивільного життя у військову обстановку. І тим паче вони не підходять для аналізу політичної та військової ситуації чи для відображення загальних настроїв українських солдатів. Але вони особливі, бо описують події, котрі стосувалися безпосередньо автора, й узагальнюють його особистий досвід армійської служби на війні.

У збірці «Прочани» автор намагається крізь призму абсолютно різних за змістом і тематикою віршів розкрити образ людини-прочанина, людини-подорожнього, який мандрує світом і носить увесь світ у собі. За словами Назара, до збірки увійшли його «...воєнні вірші-проза, епічні балади, філософська притча, трохи любовної лірики та цілий жмут урбаністичних і пейзажних замальовок...». Відгомін минулих епох, сьогоднішня гібридна війна, ліричні переживання, часова плинність пір року, міст і місць – усе це переплітається на сторінках поетичної збірки і витворює парадигму постійної змінності, неможливості зафіксувати щось одразу і надовго. Саме такими вихідними даними оперує автор, відображаючи світ у рядках своїх поезій. Саме така фіксація буде близькою багатьом людям – тим, хто, як і автор, відчуває себе пілігримами, прочанами у цьому світі.


23 січня, 18:00. Київ, Центральна бібліотека Солом'янки, вул. Освіти, 14а


0 коментарів

Залишити коментар

avatar