18 Квітня 2024, 09:47 | Реєстрація | Вхід
/ Журнал «Всесвіт» відзначає свій 95-річний ювілей - 15 Січня 2020

Журнал «Всесвіт» відзначає свій 95-річний ювілей

Категорія: «Події»
Дата: 15 Січня 2020 (Середа)
Час: 18:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Національна спілка письменників України
Адреса: вул. Банкова, 2 (2-й поверх)
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 609


Журнал «Всесвіт» має честь запросити Вас зустріти український Новий рік у колі перекладачів, письменників, журналістів, дипломатів, представників дипломатичних представництв інших країн та всіх наших друзів!

15 січня 2020 р. «Всесвіт» відзначає свій 95-річний ювілей. 
Протягом усіх років журнал активно висвітлював новини світової літератури та культури, сприяючи інтенсивнішим формам репрезентації української культури за кордоном, а також знайомлячи українських читачів із важливими гуманітарними подіями, які мають загальнолюдське значення. Журнал орієнтований як на висвітлення Західного, так і Східного світу, сприяючи утвердженню в Україні цінностей відкритого суспільства, зокрема демократичності, мультикультурності, поваги до Іншого.

До виступів запрошені Олег Микитенко, Юрій Щербак, Дмитро Павличко, Микола Жулинський, Михайло Сидоржевський, Сергій Борщевський, Олександр Божко, співробітники Посольства Франції та Посольства Киргизії в Україні. Під час урочистої академії з нагоди 95-річчя журналу відбудеться вручення медалі «Ars Translationis» імені Микола Лукаша М. Васьківу та І. Рябчію (за 2019 р.), М. Якубовичу (за 2017 р.). Модерує захід Дмитро Дроздовський. 


15 січня, 17:00. Київ, Національна спілка письменників України, вул. Банкова, 2 (2-й поверх).


0 коментарів

Залишити коментар

avatar