27 Листопада 2021, 04:58 | Реєстрація | Вхід
/ «Найважливіше — наприкінці» Галини Вдовиченко - 15 Грудня 2019

«Найважливіше — наприкінці» Галини Вдовиченко

Категорія: «Події»
Дата: 15 Грудня 2019 (Неділя)
Час: 17:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Луцьк
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Лесі Українки, 3
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 307


Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію книжки Галини Вдовиченко «Найважливіше — наприкінці» 15 грудня, у неділю. Початок — о 17:00.

Чоловік і жінка у стані війни, перемир’я і розчарування, надії та віри. Тридцять п’ять років разом, дорослі діти, складний період життя. Той час, коли нарешті варто зрозуміти, що ж насправді єднало й роз’єднувало цих двох. Це книжка про вміння прощати і співпереживати, не розмінюватися на дрібниці і бути уважними одне до одного і до себе, цінуючи кожну мить цього несамовито швидкоплинного життя.

Галина Вдовиченко — українська письменниця та журналістка. Членкиня PEN Ukraine. Перший роман «Пів'яблука»  (2008) одразу розійшовся тиражем протягом місяця. Другий роман «Замок Гербуртів» отримав першу премію на конкурсі «Коронація слова – 2009», вийшов у світ під назвою «Тамдевін». 2011 року вийшла перша книжка Галини Вдовиченко для дітей – казкова повість «Мишкові Миші» з ілюстраціями художниці Анни Сарвіри. Також - три частини суперпопулярних дитячих книг «36 і 6 котів».
0 коментарів

Залишити коментар

avatar