01 July 2022, 03:53 | Реєстрація | Вхід
/ «Безодня» Влада Сорда в Івано-Франківську - 11 December 2019

«Безодня» Влада Сорда в Івано-Франківську

Категорія: «Події»
Дата: 11 December 2019 (Wednesday)
Час: 19:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Івано-Франківськ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Незалежності, 31, 3-й поверх
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 364


Книгарня «Є» та видавництво «Дім Химер» запрошують на презентацію збірки військових оповідань Влада Сорда «Безодня» за участю автора, що відбудеться 11 грудня. Початок – о 18:30. Модератор – Остап Українець.

«Безодня» — це збірка неймовірних і водночас на диво чесних історій, привезених автором з війни, побаченої на власні очі й прожитої впродовж чотирьох років у польових окопах, на закинутій шахті, у лісах, що повсякчас прострілюються. Тут немає героїзації «своїх» чи демонізації «чужих», це просто війна, котра випала на долю нашому поколінню. А війна не добирає слів та не шкодує куль, війна триває, як і кожна з цих історій, що, проростаючи з реальності, набувають химерних метафізичних сенсів у подобі Чорного Бога й первісного жаху, який завжди чатує на нас поза межами часу й простору.

Влад Сорд — поет, прозаїк та ветеран бойових дій, який з перших днів війни чотири роки поспіль захищав Україну на східному кордоні під позивним «Змій». За походженням на чверть норвежець — з дитинства носить довге волосся як данину предкам-вікінгам. Автор поетичних книг «Трансгрес(і)я», «+++» (Три плюси») та збірки військово-містичних оповідань «Безодня», що цьогоріч увійшла до довгого списку Книги року ВВС. Фіналіст Міжнародної літературної премії ім. О. Ульяненка, співзасновник і художній редактор видавництва «Дім Химер».


11 грудня, 18:30. Івано-Франківськ, Вул. Незалежності, 31


0 коментарів

Залишити коментар

avatar