01 July 2022, 05:08 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація книжки «Як добре й здорово варити» - 5 December 2019

Презентація книжки «Як добре й здорово варити»

Категорія: «Події»
Дата: 05 December 2019 (Thursday)
Час: 19:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Лисенка, 3, м. «Золоті ворота»
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 430


Книгарня «Є» та команда проекту «Авторська кухня українська» запрошують на презентацію книжки «Як добре й здорово варити», яка відбудеться 5 грудня. Учасники: Оксана Антована, Алла Савченко та Наталя Гресько. Початок – о 18:30. Модераторка – Лариса Латипова.

Книга, яка була мега популярною в 30-х роках XX ст., чотири рази перевидавалася в Коломиї під редагуванням часопису «Жіноча доля», головною редакторкою якого була Олена Кисілевська, повертається до ваших домівок!

Унікальність книги у тому, що читачки «Жіночої долі» надсилали рецепти з різних куточків України. Знайдете тут переписи від  відомих особистостей – Ольги Кобилянської, Ольги Дучимінської, Адольфіни Макогон (мами Ірини Вільде), Юлії Маркевич (мами Дарії Цвєк),  а також рецепти, надіслані українками з Америки, Канади, Чехії.

«Як добре й здорово варити» - щось значно більше, ніж просто книга старовинних приписів української кухні. Це своєрідні кулінарні послання, де рецепти страв служать тими ниточками духовного, а водночас, і матеріального зв’язку між минулими і прийдешніми поколіннями.

Ця книга, наче провідник у часі, перенесе вас у минуле, здивує, надихне і неодмінно подарує таке особливе відчуття дому.

Поговоримо про правдиву українську кухню, про жінок, які її творили, про звичаї  і вподобання про шарм та елєґанцію епохи, яка давно минула.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar