29 Травня 2024, 15:15 | Реєстрація | Вхід
/ Ольга Крижанівська про книжку «Родаки» Дмитра Кешелі - 27 Листопада 2019

Ольга Крижанівська про книжку «Родаки» Дмитра Кешелі

Категорія: «Події»
Дата: 27 Листопада 2019 (Середа)
Час: 19:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Кропивницький
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Дворцова, 31
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 573


Книгарня «Є» запрошує на обговорення книжки Дмитра Кешелі «Родаки» з філологинею Ольгою Крижанівською «Правда про дорослих дитячими устами». Захід відбудеться 27 листопада. Початок – о 18:00.

В українській літературі так ніхто не пише. На таке читання рідко щастить.  «Які сильні натури і як красиво вони живуть», «Ні, неможливо таке витерпіти», «Який колоритний текст», — налітають думки. І вже хочеться зустріти отого невгамовного і не по літах мудрого Митрика, без якого роману не було б. І почути голоси родаків, без яких не було б такого Митрика. І побачити наяву Небесі — місцину села, де хата його родини.

Для людей, з чиїми сходяться його стежки, він — збийвіч, збитошник і навіть кривдник. А насправді в нього — дивовижно витончена душа. Все його цікавить, усе він вразливо бачить. І чинить так, як розуміє правду. І далеко не всім солодко від його правди. Митрик увесь у стихіях життя, серед красот села, що притулилося біля гори Ловачки, а десь за нею — загадкове варош-місто Мукачево. І люди біля Митрика — дивний світ: жертовна у стараннях захистити всіх своїх баба Фіскарошка, незворушно умиротворений дід Соломон, гордо рішучий дід Петро, притлумлений клопотами нянько, надламаний жорстокими обставина.
0 коментарів

Залишити коментар

avatar