22 Травня 2024, 14:45 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація збірки Ганни Яновської «Золотий носоріг» - 27 Листопада 2019

Презентація збірки Ганни Яновської «Золотий носоріг»

Категорія: «Події»
Дата: 27 Листопада 2019 (Середа)
Час: 14:40
Вартість: безкоштовно
Місто: Харків
Місце: ЦНБ
Адреса: площа Свободи, 4
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 520


Пустельні пейзажі, спека, сонце – це чи не найперші асоціації з Африкою. Але у поетичній збірці «Золотий носоріг» авторка Ганна Яновська показує, що далекий континент – це також високі гори і пишні квіти з власними чарами, давні риби й капітан літака, революціонери й біженці, пінгвіни на жаркому березі, вуличні торгівці й великий прибережний вітер.

Почути, відчути та пізнати Африку запрошуємо на поетичну зустріч з Ганною Яновською, що відбудеться у Читальній залі ЦНБ (проспект Правди, 4) 27 листопада о 13.40. Модераторка: Вікторія Зенгва. Вхід вільний. 

«Золотий носоріг» — поетична збірка не про екзотичну Південну Африку, це радше книжка про ту Південну Африку, яка на душевній мапі десь межує з Україною. Ганна Яновська, авторка книжки, 2017 року побувала у Південній Африці й вивезла звідти цього золотого носорога. Це не зовсім той — тонкий і ювелірний, якого знайшли в скарбах давнього царства над Лімпопо, і не зовсім та його велика копія, що стоїть у центрі Йоганнесбурга. Проте цей золотий носоріг теж справжній, тому що в ньому — свіжі враження з далекої країни, де з-під строкатих візерунків, різких запахів, запаморочливих краєвидів прозирає щось до співу близьке і рідне.

Наукове товариство філологічного факультету ХНУ ім. Каразіна

Харків, Читальна зала ЦНБплоща Свободи, 4


0 коментарів

Залишити коментар

avatar