10 Серпня 2022, 08:01 | Реєстрація | Вхід
/ «Готель «Велика Пруссія» Богдана Коломійчука | Луцьк - 14 Листопада 2019

«Готель «Велика Пруссія» Богдана Коломійчука | Луцьк

Категорія: «Події»
Дата: 14 Листопада 2019 (Четвер)
Час: 19:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Луцьк
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Лесі Українки, 30
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 403


Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію роману Богдана Коломійчука «Готель «Велика Пруссія». Захід відбудеться 14 листопада. Початок – о 18:30. Модераторка – Анна Єкименко-Поліщук.

«Готель «Велика Пруссія» — новий детективний роман Богдана Коломійчука, сповнений карколомних пригод та шпигунських таємниць.

1905 рік. Кар’єра одного з кращих слідчих Галичини, львівського комісара Адама Вістовича, йде вгору. Щоб допомогти молодшому колезі, ад’юнктові Самковському, комісар береться за нібито тривіальну справу. Однак з’ясовується, що нитки її тягнуться далеко за межі Львова і навіть за межі імперії.

Розслідування приводить Вістовича у Пруссію, де кілька впливових посадовців та підприємців об’єднуються з мафією, аби протистояти російським шпигунам. Раптом члени цього синдикату починають гинути за доволі жорстоких обставин. Вбивства стаються у Берліні, Позені та інших містах. У цій коловерті несподівано опиняється колишня дружина Вістовича, берлінська актриса Анна Каліш. Комісар береться за найнебезпечнішу справу в своєму житті.
0 коментарів

Залишити коментар

avatar