01 Грудня 2021, 17:44 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація «ЗНАК. Українські товарні знаки 1960–1980» - 24 Жовтня 2019

Презентація «ЗНАК. Українські товарні знаки 1960–1980»

Категорія: «Події»
Дата: 24 Жовтня 2019 (Четвер)
Час: 18:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: The Naked Room
Адреса: вул. Рейтарська, 21
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 377


24 жовтня о 19.00 запрошуємо на презентацію дебютної книжки «ЗНАК. Українські товарні знаки 1960–1980» У,Н,А колективу у Києві.

Дослідження У,Н,А колективу присвячене історії українського графічного дизайну, зокрема галузі корпоративної ідентичності часів відлиги, застою та перебудови. У книжці співіснують два наративи — візуальний і текстуальний, що розкривають обрану тему в ширшій хронологічній перспективі: з аванґарду початку XX століття й до наших днів, адже матеріал потребує і наочності, й коментування. Більше фокусуючись на харківській школі промграфіки та доробку Володимира Побєдіна, видання демонструє архівні матеріали, називає імена й описує процеси та впливи в графічному дизайні України в локальному та глобальному контекстах.

Про це визначне явище у графічному дизайні в Україні та про хід дослідження, поговоримо з авторками книжки, учасницями У,Н,А колективу (Уляна Биченкова, Ніка Кудінова, Альона Соломадіна). Презентація відбудеться за участі співзасновниці видавництва IST Publishing, Катерини Носко.

У,Н,А колектив (Уляна Биченкова, Ніка Кудінова, Альона Соломадіна) — об’єднання, сфокусоване на дослідницько-кураторських практиках у графічному дизайні. 

IST Publishing – незалежний український small press, що спеціалізується на книгах про сучасну культуру та мистецтво. Фокус видавництва спрямовано на публікацію досліджень українського мистецтва з їх подальшим перекладом іноземними мовами. Іншою складовою діяльності видавництва є переклад фундаментальних текстів про теорію та історію мистецтва, філософію мистецтва, соціологію культури від провідних іноземних дослідників українською. Окремим інтересом редакторського колективу є видання артбуків. 


24 жовтня о 19:00. Вхід вільний. Київ, The Naked Room, вул. Рейтарська, 21

Заповнення он-лайн форми передбачає можливість отримання примірника книжки безкоштовно на основі ваших відповідей, професійних класифікацій, вмотивованості. Посилання на форму та більш детальна інформація: https://bitly.su/u6QIi28M Кількість книжок обмежена, тож поспішайте.

«ЗНАК. Українські товарні знаки 1960–1980» реалізовується у рамках НОРД: Навчання, обміни, резиденції, дебюти - програма УКФ та у співпраці з IST Publishing


0 коментарів

Залишити коментар

avatar