19 Вересня 2021, 05:54 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація книжки Світлани Ославської в Рівному - 16 Жовтня 2019

Презентація книжки Світлани Ославської в Рівному

Категорія: «Події»
Дата: 16 Жовтня 2019 (Середа)
Час: 18:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Рівне
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Короленка, 2
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 301


Книгарня «Є» та видавництво «Човен» запрошують на презентацію книжки Світлани Ославської «Півмісяць, хрест і павич. Подорожі до Месопотамії». Захід відбудеться 16 жовтня. Початок – о 18:30. Модератор – Ігор Балинський.

«Півмісяць, хрест і павич. Подорожі до Месопотамії» — колекція унікальних історій про Туреччину, якої ми не знаємо, але яка від того не є менш цікавою та вартою уваги.

Світлана Ославська написала книжку про іншу Туреччину – ту, що починається за межами курортів і традиційних туристичних напрямків. У цих репортажах ви зустрінете тих, хто не вписується в картину «правильних» турецьких громадян: християн, єзидів, сирійців, біженців, «терористів». Водночас ці тексти показують ширшу картину суспільного й політичного життя Туреччини останніх п’яти років. Є тут і перетини з Україною – сподівані й не дуже.

Світлана Ославська – українська незалежна журналістка, репортерка, дослідниця культури. Народилася в Сєвєродонецьку на Луганщині, вивчала культурологію у Харкові та Києві. Живе в Івано-Франківську, але частіше – в дорозі. Пише про людей. Авторка репортажів з Туреччини, Ірану, Греції, Польщі, Молдови та України.


16 жовтня, 18:30. Рівне, Вул. Короленка, 2


0 коментарів

Залишити коментар

avatar