17 Квітня 2024, 22:43 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація книжки Євгена Ліра «Степовий бог» - 23 Вересня 2019

Презентація книжки Євгена Ліра «Степовий бог»

Категорія: «Події»
Дата: 23 Вересня 2019 (Понеділок)
Час: 16:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Івано-Франківськ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Незалежності, 31, 3-й поверх
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 828


Книгарня «Є» та видавництво «Дім Химер» запрошують на презентацію книжки Євгена Ліра «Степовий бог» (перша частина трилогії «Хассара») за участю автора, що відбудеться 23 вересня. Початок – о 16:00. Модератор – Василь Кімейчук.

Хассара — це слово звучить, наче пісок, що скреготить на зубах. Безмежна руйнівна сила, яка існувала задовго до появи людства, знов прокидається серед порожніх степів. Та що про це може знати Сергій — чотирнадцятирічний хлопець, що волею випадку познайомився з дивакуватим відлюдником? Чи стане йому розуму лишитися осторонь, чи встоїть він перед спокусою рушити за спалахами химерного світла, що тут і там проймає Запропади-місто? І чи втримає Кам’яна Вежа натиск Великого Ніщо? Усі відповіді — в серці Степового бога.

Євген Лір відомий українському читачеві і як автор збірки екзистенційного горору «Підземні ріки течуть», і як перекладач не менш моторошних творів — завдяки йому українською заговорили творець «Короля у Жовтому» Роберт Чемберс та Алістер Кровлі, «найжахливіша людина на світі». Мешкає у Мелітополі, пояснює цим фактом свою прив’язаність до жахів.

23 вересня, 16:00. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 31


0 коментарів

Залишити коментар

avatar