19 Квітня 2021, 09:24 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Дискусійний ПЕН-клуб #1: Про відповідальність - 17 Вересня 2019

Дискусійний ПЕН-клуб #1: Про відповідальність

Категорія: «Події»
Дата: 17 Вересня 2019 (Вівторок)
Час: 19:00
Вартість: обов'язкова реєстрація
Місто: Київ
Місце: Кримський дім
Адреса: вул. Омеляновича-Павленка, 9
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 319


17 вересня стартує оновлений Дискусійний ПЕН-клуб, у рамках якого протягом 10 місяців, від вересня до червня, у Києві та інших містах України відбудуться 20 дискусій на актуальні теми за участі письменників, журналістів, філософів та лідерів думок. Серед інших міст, де заплановані дискусії, – Харків, Одеса, Запоріжжя, Сєверодонецьк та інші. 

Тема першої дискусії – "Українські медіа: між зневагою та відповідальністю”

Учасники розмови дискутуватимуть про нову політичну реальність із її показною зневагою до медіа. Вони шукатимуть нові стратегії роботи у ситуації, коли влада обирає спілкуватися із аудиторією через відео в Instagram і підміняє поняття інтерв’ю жанром телефільму. А також говоритимуть про те, яку відповідальність несуть журналіст за такий стан справ.


Учасники дискусії:

  • Денис Бігус – журналіст, засновник Bihus.info;
  • Павло Казарін – публіцист, оглядач "Радіо Свобода”;
  • Севгіль Мусаєва – головна редакторка "Української правди”;
  • Дмитро Лиховій – головний редактор онлайн-видання "Новинарня”.
Модеруватиме дискусію Діана Дуцик – медіатренерка, журналістка, викладачка Могилянської школи журналістики, виконавча директорка ГО "Український інститут медіа та комунікації”.

Дискусійний ПЕН-клуб – спроба вийти за межі соцмереж, де обговорення частіше перетворюються на сварки, ніж на аргументований обмін думками, а також за межі псевдодебатів на телебаченні, де сценарій розмови визначається інтересами власників медіа. Натомість мета Дискусійного ПЕН-клубу – осмислити у діалозі нагальні питання і сприяти розвитку громадянського суспільства, формувати культуру поваги до співрозмовника і вміння чути іншого.

Кураторка Дискусійного ПЕН-клубу – Оксана Мамченкова.

17 вересня (вівторок), 19:00. Київ, Кримський дім (вул. Омеляновича-Павленка, 9)
Вхід на дискусію вільний. Обов’язкова реєстрація та акредитація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfRiO47EvxaGWXNL9hZAYQ21be-jmXi5SrPH7ggZqHQ3jjTLg/viewformКонтакт: ukraine.pen@gmail.com.

Проект реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Організаційний партнер – Кримський дім. Інформаційна підтримка – UA: Радіо Культура.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar