19 Квітня 2021, 08:13 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Антон Слепаков: «Несмонтированный» / 14.09 / ЮБК - 14 Вересня 2019

Антон Слепаков: «Несмонтированный» / 14.09 / ЮБК

Категорія: «Події»
Дата: 14 Вересня 2019 (Субота)
Час: 19:00
Вартість: 100-150 грн
Місто: Київ
Місце: ЮБК
Адреса: Труханов остров
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 288


«Несмонтированный» - це продовження «Стишение обстоятельств» - проекта Антона Слєпакова, в якому тексти є провідною лінією. Як доповнення до текстів, запрошені друзі-музиканти час від часу створюють авторське озвучення. Результатом такого симбіозу стала цифрова збірка, такий собі "домашній lo-fi для внутрішнього використання".

Антон Слєпаков - музикант, текст і голос вiдомих українських музичних проектів. Екс-лідер легендарної андеграунд групи «…и Друг Мой Грузовик», нині учасник проекту «вагоновожатые». Слєпаков не завжди ідентифікує себе як вокаліста, а свої римовані тексти як вірші:

"Стихи. Много лет я открещивался от них. Что вы, что вы, я сочиняю тексты. Гораздо проще рассказывать истории, когда пульсирует барабан и звучат другие музыкальные инструменты. Голосом и словами ты просто заполняешь щели дверного проёма, чтобы не дуло. Главный принцип теплообмена... но вот стишей накопилось достаточно много".

Нещодавно за допомогою видавництва S.T. ART Foundation на свiт з’явився артбук «Несмонтированный» з надрукованими вiршами Антона з iлюстрацiями та картинами Алiни Гаєвої.

Камерна презентація проекту «Несмонтированный», що відбудеться 14 вересня на ЮБК, передбачає занурення у тексти Слєпакова під оригiнальний звуковий супровід від Андрія walakos Соколова

Вхід: передпродаж - 100 грн. на вході: 150 грн concert.ua/ru/event/anton-slepakov0 коментарів

Залишити коментар

avatar