05 Грудня 2022, 04:27 | Реєстрація | Вхід
/ Проект «Стишение обстоятельств» Антона Слєпакова - 22 Лютого 2018

Проект «Стишение обстоятельств» Антона Слєпакова

Категорія: «Події»
Дата: 22 Лютого 2018 (Четвер)
Час: 20:30
Вартість: 150 грн.
Місто: Київ
Місце: Mezzanine
Адреса: вул. Нижньоюрківська, 31
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 761


«Стишение обстоятельств» - проект Антона Слєпакова, в якому тексти є провідною лінією. Як доповнення до текстів, запрошені друзі-музиканти час від часу створюють авторське озвучення. Результатом такого симбіозу стала цифрова збірка, такий собі «домашній lo-fi для внутрішнього використання».

Антон Слєпаков - відомий музикант, текст і голос вiдомих українських музичних проектів. Екс-лідер легендарної андеграунд групи «…и Друг Мой Грузовик», нині учасник проекту «вагоновожатые». Слєпаков не завжди ідентифікує себе як вокаліста, а свої римовані тексти як вірші:

«Стихи. Много лет я открещивался от них. Что вы, что вы, я сочиняю тексты. Гораздо проще рассказывать истории, когда пульсирует барабан и звучат другие музыкальные инструменты. Голосом и словами ты просто заполняешь щели дверного проёма, чтобы не дуло. Главный принцип теплообмена... но вот стишей накопилось достаточно много».


Рiк тому, за допомогою видавництва S.T. ART Foundation на свiт з’явився артбук «Стишение обстоятельств» з надрукованими вiршами Антона з iлюстрацiями та картинами Алiни Гаєвої.

Камерна презентація проекту «Стишение обстоятельств» у просторі MEZZANINE передбачає занурення у тексти Слєпакова під оригiнальний звуковий супровід від Андрія walakos Соколова!

З часу виходу альбому та книжки минув деякий час, за який у автора назбиралися новi спостереження та обставини, отож запрошуємо вас на оновлену програму «Стишение-2»)!


22 лютого. Початок о 19:30. Київ, Mezzanine, вул. Нижньоюрківська, 31


0 коментарів

Залишити коментар

avatar