27 June 2022, 21:36 | Реєстрація | Вхід
/ «Простір літер» | Фестиваль каліграфії, шрифта, книги - 11 August 2019

«Простір літер» | Фестиваль каліграфії, шрифта, книги

Категорія: «Фестивалі»
Дата: 11 August 2019 (Sunday)
Час: 11:00
Вартість: 400 грн.
Місто: Луцьк
Місце: замок Любарта
Адреса: вул. Кафедральна, 1А
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 919


9 – 11 серпня в Луцьку пройде триденний міжнародний фестиваль каліграфії, шрифту та книги «Простір літер»

Темою фестивалю є шрифт: каліграфічний, комп'ютерний, шрифт в логотипі, шрифт у фірмових стилях, міській айдентиці, книжках тощо. Цього року фестиваль проводиться у партнерстві з міжнародною шрифтовою конференцією «Granshan» у замку Любарта.

Фестиваль 2019 — це майстер-класи, лекції від провідних європейських та українських фахівців. «Простір літер» — це музика, каліграфічна та сувенірна продуція, експерименти, виставки, каліграфічні експромти. Все це в прекрасному Луцькому замку (та неподалік від нього)!


Протягом трьох днів відбуватиметься серія подій, пов’язаних з мистецтвом каліграфії, шрифтовим, графічним та книжковим дизайном. Основою фестивалю є майстер-класи, доповіді, презентації українських та іноземних фахівців. «Простір літер» спрямований на аналіз творчого надбання минулого та пошук сучасного стилю каліграфії, типографії та шрифтового дизайну. Частиною фестивалю стануть виставки сучасних авторів та майстрів минулого.

У рамках фестивалю пройдуть каліграфічні експерименти: джазово-каліграфічні експромти, розписи великих холстів та стін, спільна робота фахівців з різних країн. Фестиваль розраховано на широку аудиторію, окрім фахових, відбуватиметься ціла низка різних подій: жива музика, перегляди, ярмарок з сувенірною продукцією, фудкорт, майстер-класи для дітей.


Луцьк, замок Любарта, вул. Кафедральна, 1А
Інформація про квитки, подробиці: https://www.prostirliter.com/

Фестиваль у Facebook: https://www.facebook.com/prostir.liter/


0 коментарів

Залишити коментар

avatar