21 Червня 2024, 01:12 | Реєстрація | Вхід
/ «Будинок із сірників» Євгенії Сенік у Тернополі - 25 Червня 2019

«Будинок із сірників» Євгенії Сенік у Тернополі

Категорія: «Події»
Дата: 25 Червня 2019 (Вівторок)
Час: 18:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Тернопіль
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Валова, 7-9
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 639


Книгарня «Є» та «Видавництво 21» запрошують на презентацію книжки Євгенії Сенік «Будинок із сірників, узятих із різних коробок», яка відбудеться 25 червня за участю авторки. Початок — о 18:30.

«Будинок із сірників, узятих із різних коробок» – роман, головною темою якого є «бездомність». Його персонажі, життєві історії та портрети базуються на реальних подіях. Матеріалом для книжки Євгенії Сенік стало перебування у швейцарській спільноті для безпритульних. Візуальну частину проекту втілив художник-ілюстратор Сергій Костишин. Він проілюстрував роман малюнками у стилі коміксів, створивши у такий спосіб додатковий інтерактивний рівень видання.

Це вже друга книжка Євгенії Сенік, що виходить у «Видавництві 21»: 2016-го року тут побачив світ її роман «Країна У, або Казки чужим дітям», присвячений темі еміграції, заробітчанства. Над новою книжкою письменниця працювала впродовж 2012–2017 років. Саме 2012-го року вона вперше поїхала до спільноти у Швейцарію, щоб збирати матеріал. Аби зануритися всередину теми, Євгенія Сенік мусила і сама частково стати бездомною та побачити речі очима безпритульних у Швейцарії. Авторка вважає, що цей досвід є дуже цінним і для України, тим більше, що тема безпритульності виводить на інші важливі проблеми – екології та сортування сміття, переробки матеріалу та recycling, інклюзії.

Звучить у романі також тема Донбасу: головна героїня саме через війну втрачає домівку і стає бездомною.

Тим, кому цікаво більше довідатися про описаний у романі досвід, запрошуємо 25 червня поспілкуватися з Євгенією Сенік.

Євгенія Сенік — письменниця родом із Луганська. Авторка книжок «Przepraszam», «Письмовий стіл», «Країна У, або Казки чужим дітям». Учасниця багатьох мистецьких резиденцій і літературних заходів у Швейцарії та Франції. У своїх творах приділяє багато уваги соціальним темам та пошукам відповідей на екзистенційні питання.

25 червня, 18:30. Книгарня «Є», Тернопіль, вул. Валова, 7-9


0 коментарів

Залишити коментар

avatar