20 Червня 2024, 02:15 | Реєстрація | Вхід
/ «В інші часи. Юні літа у Східній Галичині» в Тернополі - 12 Березня 2019

«В інші часи. Юні літа у Східній Галичині» в Тернополі

Категорія: «Події»
Дата: 12 Березня 2019 (Вівторок)
Час: 17:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Тернопіль
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Валова, 7-9
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 701


Книгарня «Є» та видавництво «21», за підтримки Австрійського культурного форуму, запрошують на презентацію автобіографічної книги уродженця Тернопільщини Соми Морґенштерна «В інші часи. Юні літа у Східній Галичині» від перекладачки Галини Петросоняк, яка відбудеться 12 березня. Початок – о 16.00.

«В інші часи. Юні літа у Східній Галичині» – це автобіографія Соми Морґенштерна, що охоплює його дитячі та юнацькі роки (приблизно кінець ХІХ століття – 1914 рік).

«Автобіографія Соми Морґенштерна буде цікава широкому колу читачів, – каже у передмові Галина Петросаняк. – Оскільки Автор розповідає про свої дитячі та юнацькі роки, то має чим зацікавити юних читачів, а також батьків і педагогів. Виховання, взаємини між батьками й дітьми, стосунки між братами-сестрами – одна з центральних тем книжки. Роль релігії, освіти й саморозвитку,усвідомлення юною людиною самостійності, відповідальності за свої вчинки – теми, які ніколи не втратять актуальності,– усе це подано в книжці дуже органічно, вплетено в розповіді про родину Автора і його особисте становлення»

Звісно, книжка особливо буде цікавою мешканцям Тернопільщини, адже значна частина автобіографії присвячена саме цій землі.


12 березня, 16:00. Тернопільська Книгарня «Є», вул. Валова, 7-9. Тел.: (0352) 254 459 


0 коментарів

Залишити коментар

avatar