29 Лютого 2024, 23:24 | Реєстрація | Вхід
/ «Від ''Вогнепаду'' до ''Пам'яті про минуле Землі’’» - 11 Червня 2019

«Від ''Вогнепаду'' до ''Пам'яті про минуле Землі’’»

Категорія: «Події»
Дата: 11 Червня 2019 (Вівторок)
Час: 17:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Івано-Франківськ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Незалежності, 31, 3-й поверх
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 579


Книгарня «Є», видавництво «Жупанського» та видавництво «BookChef» запрошують на розмову «Від ''Вогнепаду'' до ''Пам'яті про минуле Землі''. Чи відрізняється більш молода фантастика Сходу від класичного канону Заходу?» за участі перекладачів Остапа Українця та Євгена Шириноса. Подія відбудеться 11 червня. Початок – 18:30.

Як не дивно, саме у науковій фантастиці пишуть про можливі контакти із позаземними цивілізаціями. І справді, де ще про них говорити? Як поводитиметься людство та герої романів «Ехопраксія» Пітера Воттса та «Темний ліс» Лю Цисіня у разі такої зустрічі? Що буде із Землею? І взагалі, чи виживемо ми – люди? На ці та інші запитання дадуть відповіді перекладачі Остап Українець та Євген Ширинос.

«Темний Ліс». Людство спостигла рукотворна криза першого контакту з позаземною цивілізацією, спровокувавши масову зневіру, занепадництво й ескалацію багатьох застарілих конфліктів. Щоб віднайти вихід із глухого кута, доведеться зазирнути вглиб Усесвіту і зрозуміти Істину, а для цього, хай як дивно, зазирнути вглибину себе самих. Чи впорається людство з викликами новітнього часу, чи все ж перетвориться на ще одну статистичну одиницю в історії Всесвіту, що триває вже мільярди років?

«Ехопраксія». Минуло вже достатньо часу, відколи із «Тезеєм», що вирушив на зустріч з таємничими прибульцями, втрачено зв’язок, і на Землі все тугіше затягується клубок нерозв’язних проблем, в якому переплелися найрізноманітніші сили – починаючи від звичайних людей і закінчуючи різними фракціями представників постлюдства. Але несподівано сліди зниклого «Тезея» знаходять на довколасонячній орбіті – на велетенській енергетичній станції «Ікар», яка була провідником «Тезея» у пітьмі космосу і від якої водночас багато в чому залежить виживання земної цивілізації в сучасному її вигляді. Саме туди полетить експедиція, з доволі химерним екіпажем, серед членів якого лише одна справжня людина у сучасному її розумінні. У кожного з учасників експедиції є свої плани на Бога, сліди якого вони сподіваються знайти на «Ікарі». Проблема лише в тому, що у самого Бога також є на всіх плани, і вони, звісно ж, геть далекі від людського розуміння. Саме там, посеред палаючого сонячного жару, вирішуватиметься подальша доля Землі, людства і того, яким йому бути у майбутньому, і чи бути взагалі.


11 червня, 18:30. Івано-Франківська Книгарня «Є», вул. Незалежності, 31, 3-й поверх


0 коментарів

Залишити коментар

avatar