25 Липня 2021, 22:24 | Реєстрація | Вхід
/ Воркшоп Віолетти Кім «Майстерня креативного письма» - 29 Травня 2019

Воркшоп Віолетти Кім «Майстерня креативного письма»

Категорія: «Курси та лекції»
Дата: 29 Травня 2019 (Середа)
Час: 18:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Дніпро
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: проспект Д.Яворницького, 55
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 353


Книгарня «Є» запрошує на воркшоп «Майстерня креативного письма» від копірайтерки та авторки блогу про письменство Віолетти Кім, що відбудеться 29 травня. Початок – о 18:30.

Привіт! Це Кім - письменниця, креативна копірайтерка і авторка блогу про письменство. Пишу з восьми років. З 2014 року заробляю комерційним текстом. Виховувала юних падаванів: авторів і контент-маркетологів. Пишу художню книгу. Люблю хумус. Мрію відкрити школу креативного письма. Блог про письменство в інстаграмі: kimletta. Недільні колонки і різношерстні тексти на медіумі - za.vynom. Питати про всяке в телеграмі: kim_letta.

Про першу майстерню креативного письма:

МАЙСТЕ́РНЯ, і, жін.
1. Підприємство для лагодження або виготовлення певних виробів; приміщення, де міститься таке підприємство. 2. Приміщення, де працює художник, скульптор і т. ін.

Майстерня креативного письма - це лекція + семінар з тексту. Ми розбираємо теорію і виконуємо письменницькі вправи. Думаємо, аналізуємо художні тексти, читаємо вголос. Але найперше - пишемо (!)

Перша майстерня креативного письма присвячена загальним письменницьким порадам. Я розкажу, чому важливо вдумливо читати книжки; навіщо насправді потрібні перші недолугі чернетки; де знайти натхнення для першої історії; та чому творчість не працює без формальних обмежень. Що ще? Візьміть улюблени нотатник і ручку - будемо багато писати. Якщо з блокнотом важко, приходьте з ноутбуком або смартфоном.


29 травня, 18:30. Книгарня «Є», Дніпро, проспект Д.Яворницького, 55


0 коментарів

Залишити коментар

avatar