06 Червня 2023, 16:59 | Реєстрація | Вхід
/ Літконкурс від Фонду Лесі та Петра Ковалевих 2019 - 30 Квітня 2019

Літконкурс від Фонду Лесі та Петра Ковалевих 2019

Категорія: «Конкурси»
Дата: 30 Квітня 2019 (Вівторок)
Час: 01:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Світ
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 5571


Фонд Лесі та Петра Ковалевих при Союзі Українок Америки оголошує літературний конкурс 2019 року.

Конкурс створений для того, щоб підтримувати і популяризувати українську літературу, і культуру зокрема, незалежно від того, де мешкають її творці.

Потенційні учасники конкурсу можуть надсилати свої заявки до 30 квітня 2019 року. Переможців визначатиме журі, склад якого буде оголошено після визначення лауреатів.

Важливо те, що вперше лауреатів нагороджуватимуть під час урочистої церемонії на Форумі Видавців-2019 у Львові.

На конкурс приймаються твори, написані українською мовою, у три номінації:
1. «Поезія».
2. «Проза».
3. «Переклад» (поезія, проза).

Переможці у кожній з номінацій отримають грошові винагороди – по 1000 доларів США відповідно.

Вимоги до учасників:

1. У категорії «Поезія» і «Проза» приймаються книги українською мовою, які видано протягом 2017-2018 років.

2. У категорію «Переклад» приймаються переклади англійською мовою творів українських авторів у жанрі поезії чи прози, опублікованих у 2017-2018 рр. (книжка чи рукопис).

Усі конкурсанти повинні надіслати:

1. Один примірник книжки звичайною поштою на адресу:

UNWLA
Kovaliv Fund Competition 
203 Second Ave.,
Fifth Floor
New York, NY 10003 
USА

2. Книжки чи рукописи у форматі PDF на ел. адресу: KovalivFund@gmail.com.
Оформлення: У електронному листі в графі «Предмет» зазначити категорію (поезія, проза чи переклад). До рукопису долучити біобібліографію конкурсанта. Назви файлів подавати за зразком:

Ivanenko_Ivan_BIO_2019, 
Ivanenko_Ivan_Nazva_knyzhky_2019.


Фонд Ковалевих засновано у 1967 році при Союзі Українок Америки для підтримки творців української науки та літератури.

СУА – найстарша українська організація Америки, утворена 1925 року, котра протягом тривалого часу займається доброчинністю, зокрема у галузі культури. У своєму заповіті фундатори нагороди відзначили: «Ми хотіли б заохотити до змалювання минулого чи сучасного України…».

Подружжя Ковалевих походило з центральних українських земель, Петро Ковалів до 1919 року працював аташе дипломатичної місії Української Народної Республіки в Голандії та Бельгії, згодом подружжя Ковалевих мешкало у Швейцарії. Створення Фонду було виявом їхнього патріотизму та усвідомлення значення літератури та науки для національного розвою.

Після здобуття Україною незалежності лауреатами цієї нагороди у різні роки були Леонід Плющ, Тамара Гундорова, Юрій Андрухович, Софія Майданська, Оксана Забужко, Марта Тарнавська, Віра Вовк, Василь Ґабор, Михайлина Коцюбинська, Олександр Ірванець, Василь Махно, Лариса Онишкевич, Оксана Луцишина, Богдана Матіяш, Раїса Лиша, Марія Ревакович, Остап Сливинський, Дзвінка Матіяш, Софія Андрухович, Мирослав Лаюк, Богдан Задура (Польща), Василь Герасим’юк, Василь Голобородько, Андрій Любка, Любов Якимчук і Зеня Томкінс.4 коментарів

avatar
Тож треба просто відправити примірник і електронну копію? А контактна інформація, чи ще якісь додаткові дані потрібні, чи ні?
avatar
0
2 Світлана Кулик • 22:59, 27 Січня 2019
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи може приймати участь у конкурсі книга (прозові твори, 120 стр.), якщо вона містить кілька сторінок з поезією того ж автора?
avatar
1
3 Lyubov Smerekanych • 15:28, 03 Лютого 2019
Добрий день! Прошу пояснити! Приймається один твір, чи потрібно видати книжку??? Якщо мова йде про поезію, наприклад? Якщо я не маю надрукованої виданої книги, але маю повно віршів у електронному вигляді, то не маю права брати участь у конкурсі? Дякую.
avatar
Мала проза приймається?

Залишити коментар

avatar