24 Жовтня 2020, 07:06 | Реєстрація | Вхід
/ Конкурси / Конкурс творчих робіт для старшокласників - 25 Квітня 2019

Конкурс творчих робіт для старшокласників

Категорія: «Конкурси»
Дата: 25 Квітня 2019 (Четвер)
Час: 00:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Україна
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 394


Ми пропонуємо поринути у захопливе дослідження унікальності феномену української культури. Перед конкурсантами стоїть можливість презентувати свої думки у формі творчої роботи.

Спробуйте поставити собі запитання, чи є українська культура цікавою та модною, чим може вона позмагатись з іншими культурами? Що б із явищ чи кого з діячів української культури, на Вашу думку, доцільно пропагувати як важливий здобуток або хто вартий світового визнання? Презентуйте свої роздуми, проілюструвавши їх цікавими прикладами на підтвердження своєї думки та позиції.

Три (3) переможця отримають можливість взяти участь в «Школі культуролога», організованій Кафедрою теорії та історії культури та студентським Науковим товариством культурологів «Гілея».

Серед найактивніших учасників «Школи культуролога» буде проведено розіграш приємних подарунків від нашого Franko Store. Творчі роботи переможців будуть опубліковані на Інтернет-сторінці Кафедри теорії та історії культури.

Щоб взяти участь у конкурсі Вам необхідно заповнити онлайн-анкету за посиланням https://forms.gle/c8VBSVmhksm2Vvfc8, а також ознайомитись із концепцією та побажаннями до оформлення творчих робіт у дописах до нашої події або за посиланням https://goo.gl/DzYwuv.

Готову роботу разом із заповненою анкетою варто надіслати не пізніше 25 травня 2019 року на електронну адресу — nt.gilea@gmail.com. У темі листа, будь ласка, вкажіть назву конкурсу, місто та прізвище конкурсанта, наприклад, Конкурс творчих робіт, Львів, Петренко.

У разі виникнення додаткових запитань, надсилайте Ваші звернення також на пошту nt.gilea@gmail.com.0 коментарів

Залишити коментар

avatar