16 Червня 2024, 19:33 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація програми Фестивалю «Ї» в Тернополі - 25 Квітня 2019

Презентація програми Фестивалю «Ї» в Тернополі

Категорія: «Події»
Дата: 25 Квітня 2019 (Четвер)
Час: 16:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Тернопіль
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Валова, 7-9
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 639


Книгарня «Є» та ГО «Мистецький фестиваль «Ї» запрошують на презентацію програми та концепції фестивалю у 2019 році, яка відбудеться 25 квітня. Початок – о 16.00.

«Мистецький фестиваль «Ї» – це триденна подія, яка є симбіозом літератури, музики, живопису, фотографії та кіномистецтва. Ось уже понад 6 років мистецький фестиваль об’єднує відомих письменників, музикантів, художників, кінорежисерів не лише з усієї України, але й з далекого зарубіжжя. Відтак,протягом 3 днів відвідувачі поринають у багатогранність сучасного українського мистецтва, а також ознайомлюються з культурами інших країн. На фестивалі передбачені драйвові музичні перформанси, незвичні літературні тандеми, цікаві поетичні читання, захоплюючі презентації книг, лекторії, оригінальні виставки, мистецькі дискусії, книжковий ярмарок та безліч незабутніх емоцій у спільноті поціновувачів мистецтва. Свій внесок в розвиток фестивалю уже зробили безліч українських письменників та музикантів, митці з 12 країн світу та відвідувачі з різних українських міст. Саме тому «Мистецький фестиваль «Ї» зайняв чільне місце серед культурних подій національного масштабу та продовжує вдосконалюватися.

Вже традиційно програма фестивалю передбачатиме декілька сцен: літературну, музичну, лекційну, художню та кіно-театральну. Участь у 7–му «Мистецькому фестивалі «Ї» візьмуть відомі письменники з України, Грузії, Шотландії, Польщі. 7-ий «Мистецький фестиваль «Ї» відбудеться 3-5травня 2019 року в Тернополі.


25 квітня, 16:00. Тернопільська Книгарня «Є», вул. Валова, 7-9. Тел.: (0352) 254 459


0 коментарів

Залишити коментар

avatar