18 Серпня 2022, 05:28 | Реєстрація | Вхід
/ Майстри слова: Мирослав Дочинець в Музеї літератури - 23 Квітня 2019

Майстри слова: Мирослав Дочинець в Музеї літератури

Категорія: «Події»
Дата: 23 Квітня 2019 (Вівторок)
Час: 17:00
Вартість: За квитком музею
Місто: Київ
Місце: Національний музей літератури України
Адреса: бульв. Хмельницького, 11
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав:
Кількість переглядів: 419


23 квітня о 17.00 у Національному музеї літератури України відбудеться зустріч із Мирославом Дочинцем — відомим українським письменником із Закарпаття, лауреатом Національної премії імені Тараса Шевченка. Модератор зустрічі – голова Національної спілки письменників України Михайло Сидоржевський. 

Захід відбувається у рамках спільного проекту «Майстри слова», започаткованого Національною спілкою письменників України та Національним музеєм літератури України. Кожного місяця поціновувачі якісної літератури мають змогу зустрітися з відомими сучасними письменниками, які живуть в різних куточках України.
Спілкування відбувається у невимушеній та теплій атмосфері, глядачі можуть задавати питання, спілкуватися з письменником, а після заходу – сфотографуватися з гостем і взяти у нього автограф. 


Мирослав Дочинець - це великий автор, книгами якого зачитуються багато людей. Працює в філософсько-психологічному напрямку. Його книги стають бестселерами не тільки в Україні, але й за кордоном, оскільки письменник вміє показати читачеві живу людську душу в усій її красі та щирості. Його книги можуть зачепити за живе будь-якого читача, бо кожен в якомусь із героїв пізнає самого себе або до болю знайому ситуацію. 

Недарма пан Мирослав у 2012 році отримав відзнаку «Золотий письменник України». Відзнака вручається українським письменникам-романістам, які видали українською мовою книги сукупним накладом понад 100 тисяч примірників за період від початку 2000-го року до теперішнього часу. 

Крім того, у 2016 році герой нашої зустрічі став лауреатом премії «Українська книжка року» у номінації «За видатні досягнення у галузі художньої літератури» за видання «Синій зошит. Аркуші днів світящих» та «Лад». 

Про свою творчість Дочинець каже таке: «Кожного разу, починаючи книгу, до кінця я навіть не знаю, чим вона закінчиться. Чесне слово! Я живу серед своїх героїв, вони ведуть мене за собою та щоразу чогось вчать. Тобто кожен роман — це конспект певного духовного піднесення»

Часто порівнюваний із бразильським письменником Пауло Коельйо. Сам Дочинець запевнив, що змирився із цим порівнянням. «Хоча, на мій погляд, порівняння — це завжди смішно. Тим більше, у світі творення, де кожна людина настільки індивідуальна!»

Що ж до враження від творчості бразильця Дочинець сказав: «Я не знайшов там риси, які мушу знайти у кожній книзі… Це ж такий собі легкостравний літературний коктейльчик із різних вчень, релігій та духовних систем. І все це упаковано в якусь таку пригодницьку історійку для дуже посереднього читача»


23 квітня, 17.00. Вхід за квитком музею. Київ, бульв. Богдана Хмельницького, 11 


0 коментарів

Залишити коментар

avatar