05 Червня 2023, 17:45 | Реєстрація | Вхід
/ Марічка Крижанівська презентує «Тіні» у Дзизі - 19 Квітня 2019

Марічка Крижанівська презентує «Тіні» у Дзизі

Категорія: «Події»
Дата: 19 Квітня 2019 (П'ятниця)
Час: 18:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Львів
Місце: Дзиґа
Адреса: вул. Вірменська, 35
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 488


Любителі детективів, гуцульського колориту, містики Параджанова та несподіваних переплетінь сюжету — запрошуємо вас на презентацію книги Марічки Крижанівської «Тіні».

«Тіні» — нове слово в сучасному бурхливому розвитку української жанрової літератури. Фактично, перед нами перший в історії гуцульський детективний роман! Гуцульський — не за поверховим зовнішнім антуражем і не за випадковою пов’язаністю з цією відомою карпатською територією. Ідеться про детектив, занурений у прадавні вірування гуцулів, коли ще люди та духи разом творили гармонію Всесвіту, відтак із документальною точністю перепущений через процес зйомок легендарних «Тіней забутих предків» Сергія Параджанова і доведений до наших часів, коли й відбувається несподівана розв’язка.

На гостей презентації чекає розмова про хитросплетіння гуцульських вірувань, автентику та сучасність під відеоряд з «Тіней забутих предків» та документальних хронік. 

Марічка Крижанівська — львівська журналістка, авторка і ведуча програм «Мандрівки Україною», «Тільки у Львові», редакторка рубрики «Культура» (на «24 каналі»), а також кількох документальних фільмів-програм у сфері культурології. Окрім того дитяча письменниця, авторка казок «Різдвяна історія», «Чарівна скрипка», «Принц і Намистинка», «Пригоди піжамчиків», «Таємниця львівського годинникаря» (видано також шрифтом Брайля), «Дітям про футбол», «Веселі ангелята», «Маленька Зіронька» (перекладено французькою мовою). Казки друкували у періодиці Чикаго — газеті «Тиждень і люди». Дипломантка міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» у 2018 році за роман «Тіні».


19 квітня, 18:00. Львів, Дзиґа, вул. Вірменська, 35


0 коментарів

Залишити коментар

avatar