07 Жовтня 2022, 11:40 | Реєстрація | Вхід
/ ЛІТературний ПРОстір: говоримо про заробітчан - 18 Квітня 2019

ЛІТературний ПРОстір: говоримо про заробітчан

Категорія: «Події»
Дата: 18 Квітня 2019 (Четвер)
Час: 18:30
Вартість: 35 грн.
Місто: Харків
Місце: Харківський ЛітМузей
Адреса: вул. Багалія, 6
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 515


18 квітня о 18.30 запрошуємо на відкриття нового сезону ЛІТературного ПРОстору для спілкування у Харківському ЛітМузеї. Цього разу тема для дискусії – заробітчани. 

У компанії письменниці Яни Опарій, художника-монументаліста Романа Мініна та експерта-соціолога поговоримо про плюси та мінуси перебування наших співвітчизників у статусі емігрантів.

Авторка «Блогу на чемоданах» Яна Опарій у своїй новій книзі «Мудра кішка Варшава» пише про тих, «кому здалося, що кращим життя може бути лише за кордоном». У рамках ЛітПро письменниця розкаже про свій досвід проживання в Європі, які реальні історії стали основою сюжету її книги і яким чином українські письменники можуть заробляти своєю творчістю.

Художник монументаліст Роман Мінін розповість, чому вимушений думати про еміграцію, як саме на це рішення впливає внутрішня культурна політика. Пояснить, у чому принципова різниця у стратегіях розвитку культурної сфери в Україні та закордоном, що саме ми можемо вже зараз змінити на краще.

ЛітПро: літературний простір для спілкування. Проект виник до 30-річчя ЛітМузею як демонстрація музею майбутнього – простору, в якому комфортно всім і в якому формується творче середовище. ЛітПро – це також розмірковування літераторів про те, що цікавить сьогодні суспільство і як це художньо осмислюється сучасною літературою.

Вхідний квиток на захід — 35 гривень

18 квітня, 18:30. Харків, Харківський ЛітМузей, вул. Багалія, 6


0 коментарів

Залишити коментар

avatar