27 Січня 2023, 15:16 | Реєстрація | Вхід
/ Дитяча субота: «Остання босорканя» Сергія Карюка - 13 Квітня 2019

Дитяча субота: «Остання босорканя» Сергія Карюка

Категорія: «Події»
Дата: 13 Квітня 2019 (Субота)
Час: 18:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Рівне
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Короленка, 2
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 476


Книгарня «Є» та видавництво «Гамазин» запрошують на презентацію книги Сергія Карюка «Остання босорканя». Захід відбудеться 13 квітня. Початок – о 18.00. Модератор - Олексій Стеценко.

Знайомий з попередніх романів Сергія Карюка мандрівний козак Богуслав Голота знову шукатиме вбивцю. Випускник правознавчого факультету Болонського університету та колишній працівник Болонського суду має певний досвід у розслідування кримінальних злочинів. Проте, «Остання босорканя» цілком самостійний твір, з попердніми його пов’язує лише головний герой, такий собі козацький Шерлок Голмс, тільки наш, справжній Голота, якого не зупинить ніщо.

Спекотне літо 1768 року. Стародавній Львів переживає не найкращі свої часи. Місто занепадає. Ремісники та купці банкрутують один за одним, розорені міщани зводять рахунки з життям або ж їдуть геть жебраками. Наче цього мало вулицями Старого міста ходить загадкова тінь, що залишає по собі мерців. Моторошні казки оживають, і цього разу на щасливий кінець не сподівається ніхто.

Хитросплетіння містики та детективу не залишає нерви спокійними. Також книзі дають визначення як етно- чи ретродективу.

Сергій Карюк - журналіст, письменник, автор книг «Нечиста кров» та «Кременецький звір». Модератор - Олексій Стеценко - журналіст, редактор та телеведучий програми «Надзвичайні новини» на каналі «ICTV».0 коментарів

Залишити коментар

avatar