30 Березня 2023, 23:38 | Реєстрація | Вхід
/ Зустріч із письменницею Аліною Штефан - 2 Квітня 2019

Зустріч із письменницею Аліною Штефан

Категорія: «Події»
Дата: 02 Квітня 2019 (Вівторок)
Час: 19:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Книгарня Старого Лева. Kyiv Edition
Адреса: вул. Прорізна, 10
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 498


У Міжнародний день дитячої книги дитяча письменниця Аліна Штефан зустрінеться з читачами. Минулого року вийшла її книжка «Реальність Барґеста». Саме про цю захопливу, сповнену пригод повість, про свої письменницькі будні та свята розкаже письменниця. Модеруватиме зустріч Міра Київська.

Аліна Штефан: «Якщо дивитися на полиці з книгами, то виникає відчуття ніби маєш безліч можливостей потрапити до різних світів. Ніби ти стоїш перед кольоровими дверима і ще не вирішив, котру сьогодні відчиниш. А потім лише один крок — і ти поза зоною досяжності…».

У книжці «Реальність Барґеста» йдеться про те, як дівчинка Дзиґа, одна з трьох сестер, знаходить і приносить додому книгу-перевертня, що викрадає наймолодшу сестричку Малу і забирає її в Реальність Барґеста. Це світ штучно синтезованих уявних, міфічних та казкових істот. Під час створення і заселення цієї фантастичної реальності вчені та представники надцивілізації Колекціонерів і Реставраторів не все врахували, тож тепер їй загрожує руйнація. Дзиґа і найстарша сестра — Читачка — разом із друзями Тролем та Чеширським вирушають в Реальність Барґеста, щоб урятувати і Малу, і казковий світ. Та на перешкоді їм стають восьмирука Павуча Ткаля, Раму-Колекціонер світів і химерні горгульї… Що ж допоможе друзям протистояти небезпеці і досягнути мети?

Аліна Штефан — дитяча письменниця, журналістка, книжкова оглядачка, авторка рецензій і статей про книжки та дитяче читання, а також казок та історій для дітей. Закінчила Дніпропетровську медичну академію за спеціальністю «лікувальна справа», за фахом – лікарка. Цікавиться природничими науками та фантастичними світами і прагне зацікавити ними усіх інших. Мама трьох дівчаток, мешкає у Дніпрі. Авторка книжок «Шафа під сливою» та «Літо довжиною у ДНК».


2 квітня, 18:30. Київ, Книгарня Старого Лева, вул. Прорізна, 10


0 коментарів

Залишити коментар

avatar