30 Листопада 2020, 00:25 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Прем'єра роману Гаськи Шиян «За спиною» у Києві - 24 Березня 2019

Прем'єра роману Гаськи Шиян «За спиною» у Києві

Категорія: «Події»
Дата: 24 Березня 2019 (Неділя)
Час: 16:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Креативний простір IZONE
Адреса: вул. Набережно-Лугова, 8
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 342


24 березня, о 16:00, у креативному просторі IZONE відбудеться прем’єра нового роману Гаськи Шиян - «За спиною» від видавництва Фабула. Модераторка заходу: Катерина Сергацкова

Війна на Сході ставить перед вибором не лише чоловіків, але й їхніх жінок і подруг. І не кожна з них готова піддатися суспільному тиску і погодитися із загальноприйнятим сценарієм та прийняти роль, яка належиться жінці, яка чекає в тилу. 

В основі роману історія 27-річної Марти. Її бойфренд у зв’язку з війною на сході нашої країни, отримує повістку і вирішує проміняти затишне життя, хорошу роботу і саму Марту на бліндажі. Це руйнує звичний стан речей і їхнє сприйняття. Врешті дівчина і сама вирішує змінитись та переосмислити реальність. Ситуації, люди, локації все це підштовхує саме до цього. 


Новий роман Гаськи Шиян зачіпає багато болючих і потрібних до обговорення у наших реаліях тем, як то військовий і моральний обов’язок, стереотипи суспільства, відчуття безпеки в сучасному світі, патріотизм, націоналізм, ставлення до переселенців, двомовність, порівняння культур і зрештою роль жінки, її сексуальності та її прав і свобод.


24 березня, 16:00. Київ, Креативний простір IZONE, вул. Набережно-Лугова, 8

За додатковою інформацією звертайтеся до PR-менеджера видавництва «ФАБУЛА» 
Олексій Печій +380 93 288 24 05, fabulabook.com@gmail.com


0 коментарів

Залишити коментар

avatar